מונה:לאתר מותאם לנייד !
הזמנת מתקנים מתנפחים ליום הולדת – לא מה שחשבתם

למי שעדיין לא שם לב, ימי הולדת זה כבר לא מה שהיה פעם.
מסיבת יום הולדת היא הזדמנות נהדרת למפגש חברתי לילדים ולהורים.
הילדים נפגשים עם חברים וההורים זוכים להכיר את הורי חבריהם.
יום ההולדת הוא היום החשוב ביותר בשנה עבור הילדים, ולהורים חשוב להעניק להם באהבה חגיגה שמחה וצבעונית.


חגיגת יום הולדת מרשימה לא חייבת לצאת מגבולות הבית, שכן כיום, ציוד המסיבות נייד וקומפקטי ויכול להיכנס בקלות ברכב פרטי להובלה ממקום למקום. מתנקים מתנפחים הם דרך נפלאה לשדרג את מסיבת יום ההולדת של הבן או הבת ולהפוך אותה לאטרקציה שאף ילד בגן או בכיתה ירצה לפספס.
מתקנים מתנפחים לאירועים ולחגיגות ימי הולדת מגיעים בשלל צורות, צבעים וגדלים, כך שניתן להתאים את סוג המתקן המתנפח למקום בו מתקיים האירוע.

איך זה עובד?

הפעלת המתקנים המתנפחים דורשת חיבור חשמל רגיל, אליו מתחבר מפוח ששומר על המתקן רך וקופצני לאורך כל האירוע ואינו מרעיש. מרגע פריסת המתקן המתנפח וניפוחו ניתן להתחיל לשחק עליו בהנאה ובביטחון.
מתקנים מתנפחים בטוחים מאוד לשימוש לכל הגילאים, לאור המבנה המיוחד שלהם.
לכל המתקנים יש שוליים מתנפחים גבוהים שמונעים נפילה מחוצה להם כך שאתם, ההורים, יכולים להיות רגועים.
אם פעם, לפני כמה שנים בלבד, השכרת מתקן מתנפח לאירועים היתה כרוחה בהשקעה גדולה, הרי שכיום זה הוצאה קטנה והגיונית שערכה רב.למי זה מתאים?

מתקנים מתנפחים מתאימים לימי הולדת בכל עונות השנה ולכל הגילאים, הודות למגוון הרחב של דגמים, ניתן להפוך כל חלל חיצוני או פנימי למגרש משחקים פעיל וצבעוני.
הילדים לא מפסיקים להתלהב למראה מתקנים מתנפחים שעד כה ראו בפסטיבלים, בג'ימבורי או בפארקי מים.
זוהי חוויה יוצאת מגדר הרגיל עבור ילדים והן עבור מתבגרים. הרי מי מילדינו המתבגרים לא ראה סרט נעורים אמריקאי בקולנוע וחלם לעשות מסיבת בית לו ולחבריו כמו בסרטים "AMERICAN PIE" או PROJECT X"" שזכו לקהל מעריצים ענק מסביב לעולם.
בתקופת הקיץ מומלץ להשכיר מתקנים מתנפחים רטובים שהופכים את הגינה לפארק מים של ממש.

כמה זה עולה?

השכרת מתקנים מתנפחים לימי הולדת הנה הוצאה זולה מכפי שאולי נדמה. מפאת גודלם המרשים, נהוג לחשוב כי מתקנים מתנפחים יקרים להשכרה, אולם לא כך הדבר. בעלות של החל מ 299 שקלים בלבד תוכלו להשכיר מתקן מתנפח בסיסי ולקחת אותו בעצמכם למסיבת יום ההולדת ברכב הפרטי.
ומה עוד?
מעבר להשכרת מתנפחים, רבים בוחרים לשלב באירוע יום ההולדת גם הפעלה, מתקני מזון מהיר ומופעים כמו סטנדאפ. אצלנו ב חמישה בלונים תיהנו מכל האפשרויות לחגיגת יום הולדת נהדרת.
יצרנו מופעים מיוחדים לכל הגילאים, בשילוב מוזיקה שמחה, הפעלות מדליקות, מופעי סטנדאפ מפילים מצחוק ומגוון מתקני מזון מהיר שמכניסים טעם טוב לכל יום הולדת.

להזמנת מתנפחים והפעלות היכנסו לאתרנו www.5balonim.com או צרו קשר עם מיקי דואק 052-2205454
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים