מונה:לאתר מותאם לנייד !
הפעלה לברית-הפתרון הטוב ביותר להפעלת ילדים באירוע שלכם.

הפעלה לברית-רקע

בשנים עברו,אירוע ברית היה מסתכם בלחיצות ידיים,צילום של חיוכים מאולצים,דג בקלה עם לימון,מפרום,עוף עם אורז,עוגת פרווה (לא ממש טעימה) והביתה..
כשברקע יש רעש של המון סואן,דיבורים,רעש הסכו"ם והכי לא נעים זה צווחות ילדים שרצים בחוסר מעש סביב השולחנות ועל במת התקליטן והכי נורא ,זה שכל שנייה הילד מגיע ואומר "אמא משעמם לי","אבא,מתי כבר הולכים?" הפעלה לברית בכלל לא היתה מקובלת ואף אחד לא חשב על זה.
בכל סוף אירוע ברית כזה היינו יוצאים עם כאב ראש גדול וכעס רב על זה שסופסוף פגשנו את החברים והדודים,אבל הילדים היו ממש משועממים ולא נתנו לנו מנוח אפילו לכמה דקות.

הפעלה לברית-נורמה או טרנד?

בגלל כל הנ"ל,בשנים האחרונות,הפעלה לברית הפכה לממש נורמה.
כיום אין אירוע משפחתי כלשהו בין אם זה ברית,בריתה,בר מצוה או בת מצוה ואפילו חתונה שאין שם הפעלה לאירוע.
בארוע שבו יש הפעלה לברית אין את כל מה שהוזכר למעלה.באירוע שכזה בד"כ לא תשמעו ילדים משועממים או חסרי מעש.ע"פי רוב בכל הפעלה לברית יש מיגוון גדול של אטרקציות ,כך שכל ילד ובכל גיל מוצא את מקומו בהפעלה.
ההיפך הוא הנכון! בגלל הנורמה הרווחת של הפעלה לבריתות,הילדים לא רק שאינם משועממים,אלא ממש מצפים בקוצר רוח להפעלה בברית כיוון שהם יודעים שהם הולכים לחוות זמן איכות עם ילדי המשפחה והחברים הקרובים ולא סתם להירדם משעמום על 2 כסאות..

הפעלה לברית-אפשרויות הפעלה

הפעלה לברית בד"כ מגוונת מאוד ומכילה ע"פי רוב את כל האטרקציות לילדים ולא סתם רק כדי להעביר את זמנם אלא בשביל לתת להם תוכן איכותי ומהנה.הפעלה לברית יכולה לשאת אופי שקט הכולל איפור,קעקועים לילדים,סדנאות יצירה (והשמיים הם הגבול),מתחם הפעלה שקט לילדים,או לחליפין מתקן מתנפח או שני מתקנים מתנפחים בשילוב עם מתחם ג'ימבורי לפעוטות ואפשר להוסיף גם איזו מכונת סוכר או קבלת פנים עם בובת ענק.ה- הפעלה לברית שאנחנו מאוד ממליצים עליה היא הפעלה לברית הכוללת בתוכה גם קבלת פנים לילדים עם איזו בובת ענק לא מפחידה ומאוד חייכנית (משהו כמו שעה).לאחר מכן אנו מרכזים את הילדים בפינת האולם ומבלי להפריע לאורחים,מחזיקים את הילדים לאורך כל האירוע עם הפעלה משגעת הכוללת:קסמים,בלוני צורות,משחקי הפעלה משגעים ואם יש אחים גדולים,אז הם מרכז ההפעלה.
בכל הפעלה לברית אני חושב גם על האוכל כמובן,ומשחרר אותם באמצע למנה העיקרית ובסוף האוכל ההפעלה ממשיכה כמעט עד סוף האירוע.

הפעלה לברית-תוספות

מעבר ל הפעלה לברית הבסיסית,מומלץ להוסיף (והמחירים לא בשמיים),מתקן מתנפח או שניים,מכונת סוכר,קעקועים אפשר להוסיף גם משטח עם מחצלת גדולה לאיזור ההפעלה ששם יהיו משחקי שולחן לילדים,כגון:פאזל ענק,לגו גדול לפעוטות,אביזרי ג'אגלינג ועוד..

הפעלה לברית-סיכום

אם כן ראינו כי יחסית לפעם, כיום המחשבה היא יותר לכיוון הילדים.אם פעם הילדים היו נספחים ולא היה כ"כ צריך "לספור" אותם,אז היום בטח שסופרים אותם ואפילו ההפעלה עצמה מראה על דאגה,אכפתיות ואפילו הערכה אצל האורחים שלכם כדי שיהיה להם וגם לכם שקט.
שלא לדבר על האחים הגדולים שבד"כ מקנאים כי תשומת הלב שלכם עוברת לפעוט הטרי וזאת ללא קשר לגיל הילד הנוסף שלכם (ואם אין,אז קדימה לעבוד ..ובשנה הבאה ב"ה עוד אחד..).
לפעמים גם אם הילד בן 10 הוא עדיין מקנא ועצם זה שהבאתם הפעלה לברית והילד שלכם הוא "משנה למפעיל" או "עוזר קוסם",העבירה בצ'יק את כל רגשי הקנאה והחליפה אותם ברגש של אחריות ושל מקום של כבוד לילד באירוע.

במידה ותרצו עוד פרטים לגבי הפעלה לברית שלכם,צרו קשר עם מיקי ב-052-2205454 ואשמח לייעץ.
אה...ושיהיה המון מזל טוב (-:

לייבסיטי - בניית אתרים