מונה:לאתר מותאם לנייד !

 

הפעלה לברית –דגשים לקבלת הפנים

הפעלה לברית הפכה,בשנים האחרונות, לחלק בלתי נפרד מהגיגה כולה.אם בעבר היו מסתפקים במוסיקת רקע ובמקרה הטוב צלם לאירוע,אז היום,מוסיפים לאירוע ברית אטרקציות נוספות ורבות.

כיום הפעלה בברית כוללת בתוכה,צילום בוידאו,קישוט אולם בבלונים,מתקנים מתנפחים לאירוע וגם מפעיל לברית שבא ומשמח את הילדים.

מיקי דואק בעל חברת חמישה בלונים העוסקת בתחום כבר שנים נותן לכם מניסיונו.

מה יתרונות אותו מפעיל לברית שמגיע לאירוע שלכם ומה כדאי לשים לב באירוע שלכם לפני שאתם מזמינים ליצן לברית שלכם? הכל בכתבה שלפניכם:

  1. קבלת פנים לברית-קבלת הפנים בברית בד"כ לוקחת עד שעה מהרגע שבו הזמנתם את האורחים.בזמן זה הילדים (וההורים) מגיעים בטפטופים כיוון שכל אחד כמובן מגיע ממקום אחר ובדרכים שונות.הפעלה לברית הכוללת קבלת פנים היא מעולה עבור הילדים שמגיעים לבד ומרגישים די בודדים וחסרי ביטחון עד שמגיעים כל החברים ולרוב זה משפחה שלא ראה איזה חצי שנה ולוקח קצת זמן להפשיר.
  2. בובות ענק בקבלת הפנים-הינן דבר יפה ומצחיק את כל הילדים ומוסיפות הרבה צבע לקבלת הפנים וגם לתמונות באירוע..אבל,תלוי מהו גיל הילדים שבאים לאירוע.הפעלה לברית שכוללת בובות ענק יכולה להתאים בהנחה שרוב הילדים הינם מעל גיל 3.קחו בחשבון שילדים מתחת לגיל זה נוטים קצת לפחד..(אבל מניסיון זה עובר אחרי כמה דקות.אז לא להתרגש כל כך...)
  3. במידה ויש לכם כמות גדולה של קטנטנים,בקשו מאותו ליצן לברית שאתם מזמינים שיגיע ללא בובת ענק אלא יקבל אותם כליצן אך ללא איפור.הקטנים די נרתעים מאיפור.אם אותו מפעיל לברית שהזמנתם מתעקש על איפור,בקשו ממנו שלפחות את שלב קבלת הפנים יעשה ללא איפור.
  4. קבלת פנים של הפעלה לברית יכולה לכלול גם מתקנים מתנפחים שיעסיקו את הילדים עד שהמפעיל יתחיל ועד שכל הילדים יגיעו.לא כל המפעילים עובדים עם מתקנים מתנפחים,אך רצוי שאם כבר,אז תנסו למצוא ליצן לברית שיש ברשותו מתקנים מתנפחים אחרת,תשלמו לספק נוסף סתם על הובלה והשגחה בזמן שאותו מפעיל לברית יוכל גם להביא וגם להתקין את המתנפחים.
  5. אטרקציות נוספות –ראיתי כבר הפעלה לברית שכללה גם יצירה לילדים,אך אני באופן אישי ומניסיון של שנים בתחום מציע לכם לוותר.אל תשכחו שהילדים יוצרים כל היום בגן וחוצמזה,זה יוצר המון רעש ולכלוך באולם ובעלי האולמות די לא אוהבים את זה.במידה ותרצו אטרקציה נחמדה,תוכלו לבקש מאותו ליצן לברית שהזמנתם שיביא איתו קעקועים לילדים.זה משהו שלא מלכלך,מתאים לכל הגילאים,מתאים לבנים ולבנות  וגם מעסיק אותם יופי עד שההפעלה מתחילה.

 אלו הם הדגשים המרכזיים שכדאי לשים לב אליהם,במידה והזמנתם הפעלה לברית שלכם לא משנה אם זה ליצן לברית או מפעיל לברית שאינו ליצן העיקר שישים לב לדגשים שזה עתה הזכרנו.

בכל שאלה נוספת תוכלו התייעץ איתנו ולקבל טיפים נוספים על מנת שהאירוע שלכם יעבור בצורה הטובה ביותר.

עוד טיפים בכתבות הבאות.

עד אז,שיהיה מזל טוב והמון לילות עם שינה.

מיקי דואק- חמישה בלונים .קום – מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים

www.5balonim.com 052-2205454

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים