מונה:לאתר מותאם לנייד !
הפעלה לברית-סקירה כללית וטיפים מועילים
 

שלום ומזל טוב.בשעה טובה נולד לכם ילד או ילדה.תבורכו.
אחרי כל חודשי ההמתנה,הבדיקות,הריצות,הקניות,צריך קצת איזה רגע של נחת ורוגע.
בטח גם אתם תבחרו לערוך מסיבת ברית או בריתה על מנת לחגוג את האירוע הנהדר הזה.הרעיון לערוך אירוע ברית הוא פשוט נהדר מהמון סיבות.הסיבה המרכזית היא,שאנחנו לא רוצים שהבית שלנו יהפוך לתחנת רכבת עם אינסוף מבקרים מדי יום.אין ספק שאירוע ברית באולם (או גן אירועים) "ורצוי כמה שיותר מהר מהלידה,הוא פתרון נהדר.
 
עד כמה מקובל להזמין הפעלה לברית ?

מקובל מאוד.כיום,אין כמעט אירוע שעשיתי או אפילו שהוזמנתי כאורח ולא היתה שם הפעלה לברית.
הזמנת הפעלה לברית היא בעלת היגיון פשוט מאוד.
לא,אנחנו לא רוצים בד"כ לערוך הפנינג גדול הכולל זיקוקים,די ג'יי בקולי קולות,הזמנת הזוג המלכותי ועוד זה כבר פאסה לגמרי.כיום אירוע ברית הוא סולידי לגמרי,קבלת פנים,אוכל טוב,אולם יפה,הפעלה לילדים,מוסיקת רקע וזהו.
מניסיון של מאות רבות של אירועים אין לכם מה להסתבך עם זה הרבה.זה מה שכולם עושים.
לגבי תקליטן-אין צורך.אף אחד לא בא לרקוד בצהרי יום חול או שישי.בשביל זה יש מוסיקת רקע מהאולם.לרוב,בעלי האולמות מסכימים שתשתמשו בהגברה של האולם (לפעמים הם מבקשים על זה,שלא בצדק,עוד 200-300 ₪).
במידה ובעל האולם לא מוכן לשים מוסיקה,בקשו מאותו מפעיל לברית שהזמנתם שישתמש בהגברה שלו למוסיקת רקע.רוב המפעילים מוכנים.הרי הפעלה לברית לא צריכה להיות רועשת והמונית אלא מרתקת ומעניינת ולעיתים אין ממש צורך בהגברה.
 
איזו הפעלה לברית לבחור?

כמו שהזכרתי קודם.לכו על משהו סולידי.תוכלו להזמין ליצן לברית שיעשה קבלת פנים משעשעת ולאחר מכן רובם עושים סוג של הפעלה משעשעת.לאו דוקא ליצן,כל מפעיל לברית שתביאו יהיה נחמד ומהנה העיקר שיעסיק את הילדים.
ממה להימנע? מניסיון רב בתחום,עדיף לא להביא פעילויות לילדים הכוללות יצירה ושאר דברים מלכלכים והמוניים מדי באולם.
הפעלה לברית טובה כוללת לרוב,סוג של קבלת פנים שתאפשר לתת לכל ילד שמגיע תשומת לב וגם לקבל "זמן הפשרה".זאת בחלק הראשון של הברית.
בחלקה השני של הברית רצוי שתהיה סוג של פעילות המתאימה למיגוון רחב של גילאים ורצוי שלא תהיה המונית ורועשת מדי.ממש לא נחמד לראות באירוע,מפעיל לברית שמגיע וחושב שהוא מינימום יובל המבולבל ומגביר בקולי קולות את כל האירוע.רצוי לבחור מפעיל שיודע את מיקומו באירוע תרתי משמע.שהמוסיקה לא תהיה חזקה מדי.שהפעילו תהיה בגובה העיניים ושמדברת לכל הילדים.
אם תיישמו את הטיפים הנ"ל,קרוב לודאי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ומהנה.
שיהיה המון מזל טוב.
מיקי.
 לשאלות נוספות וייעוץ בתחום,תוכלו להתקשר תמיד או להכנס לפורום השאלות והתשובות שלנו.
 יום נפלא לכם ואל תשכחו לעשות מעשה טוב אחד לפחות היום..
שלכם,מיקי דואק-חמישה בלונים מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים.
052-2205454 www.5balonim.com
 

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים