מונה:לאתר מותאם לנייד !
השכרת מתנפחים בחדרה
 
השכרת מתקנים מתנפחים הינה הדרך הנהדרת ביותר להפעלת ילדים.
בכל מסיבה,יום הולדת או סתם חגיגה שהיא הורים רבים בוחרים באופציה של השכרת מתנפחים בחדרה ובסביבתה,כאופציה המצוינת ביותר.
בכל פעם מחדש אני נפעם לשמוע הורים אשר בחרו ב השכרת מתנפחים בחדרה חוזרים אליי בסוף הפעילות ואומרים לי "מיקי המתנפח היה מדהים! איך לא חשבנו על זה קודם?" ,הילדים קפצו במתקנים מתנפחים ללא הפסקה עד שסגרנו את החשמל.."
עם כל הצניעות אלו הם משפטים שחוזרים על עצמם בכל פעם מחדש.ובכל פעם כיף לשמוע שוב איך הורים אשר בחרו באופציה זו של השכרת מתנפחים בחדרה ובפרט באופציה של השכרת מתנפחים באופן עצמאי,הרי שזה מחמם את הלב.מה שנקרא win win .כולם מרוצים מאופציה זו-גם ההורים אשר בחרו השכרת מתנפחים באופן עצמי ולא שילמו הון.גם הילדים שקפצו ללא הפסקה במתקנים המתנפחים וגם אנחנו שהצלחנו להכניס עוד שמחה לעוד בית שחוגג.
 
מתקנים מתנפחים בחדרה-איפה האיסוף?
 
השכרת מתנפחים בחדרה נאספים לרוב ממחסננו אשר באזור מרחק של 10 דקות נסיעה משם.
כל מה שתצטרכו זה רק לבחור מתנפחים להשכרה מהאתר שלנו.לתאם איתנו את שעת ההגעה שלכם ולבוא למחסן לאסוף.
אם בחרתם מתקן מתנפח בגודל קטן-בינוני,ניתן גם לאסוף אותו ברכב הפרטי שלכם.אם בחרתם באפשרות של השכרת מתנפחים גדולים-כמו מתנפחים לנוער או מתנפחים לילדים גדולים יותר,תצטרכו לבוא עם רכב גדול יותר כמו מסחרי,טנדר ואפילו יספיק רכב סטיישן או אפילו רכב 5 דלתות.
 
השכרת מתנפחים זה דבר קשה לתפעול?
 
כלל וכלל לא.כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להגיע עם אותם מתנפחים להשכרה שלקחתם לחצר שלכם .לפרוק אותם מהרכב,לחבר את המפוח לאותו מתקן מתנפח שלקחתם,לחבר לחשמל ותוך דקה.כן,כן רק דקה המתנפח באוויר..
 
בקיצור נמרץ חברים ,אם חיפשתם השכרת מתנפחים בחדרה,אנחנו הכתובת והיתרון שלנו הוא גם שאנחנו יחסית קרובים אליכם לכל שאלה או שירות שתצטרכו.
 
אתם מוזמנים להיכנס לדף הבית שלנו ולצפות בעוד מתקנים מתנפחים בחדרה ובשאר האזורים.
 
יום נפלא ונתראה ב"ה רק בשמחות.
 
שלכם,מיקי
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים