מונה:לאתר מותאם לנייד !

 

מתקנים מתנפחים להשכרה – טיפים-כתבה מס' 4
 
שלום לכולכם.
אם הגעתם למאמר זה,סימן שאתם מחפשים הפעלות לילדים.שוב עברה שנה ושוב יומולדת אבל מה עושים השנה?
 
אם אתם רוצים אטרקציה ליום הולדת של הילד שלכם,חשבו על השכרת מתנפחים.כבעל עסק בתחום כבר שנים,אוכל לתת לכם מניסיוני הרב בתחום על מנת שתקבלו החלטה נכונה טרם תשכירו מתנפח כזה או אחר למסיבה של הילד שלכם.
 
הענף של מתקנים מתנפחים בארץ אינו חדש ולצערנו רווי בהמון חלטוריסטים ובהמון מתנפחים מסוגים שונים.איך יודעים מה לקחת?
אז האמת היא שכבר שנים השכרת מתנפחים לאירוע שלכם היא החלטה נכונה,קבלו מאיתנו מס' טיפים להשכרה נכונה-
 
1.השגחה-האם כדאי לכם לקחת מתנפחים לבד ללא השגחה או לקחת משגיח צמוד? תלוי בכם.ברוב החברות הגדולות,ניתן לבצע השכרת מתנפחים לבד ללא משגיח וניתן גם עם משגיח צמוד.יש חברות שאינן מסכימות לשחרר את המתנפחים ללא משגיח ויש כאלה שכן.שווה בדיקה.
 
2.מרחק-האם שווה לכם לנסוע 60-70 ק"מ בשביל מתנפחים לימי הולדת שלכם ולחסוך עוד 50 ₪ אבל הדלק והזמן עולים לכם פי 2?
 
3.השכרת מתנפחים אינה מוגבלת בזמן לפי שעות אלא לפי ימים.ספק מתנפחים איכותי ובעל היצע מתקנים גדול יסכים שתיקחו את המתנפחים ערב קודם האירוע ותחזירו יום למחרת.מי שקשה איתכם תוותרו.
 
4.קבלו חוות דעת על בעל העסק.אמנם זו רק השכרת מתנפחים ולא חתונה אבל חשוב שבעל העסק יישמע וגם ייראה מזמין ואדיב –צפו בוידאו של נותן השירות ותשפטו לבד.מי שלא מופיע בפרסומים של העסק שלו (!) כנראה מנסה להסתיר משהו.
 
5." השכרת מתנפחים במחיר הזול בארץ !!" או " מתנפחים במבצע מדהים ל-24 שעות " –אור אדום !! אם אין גיבוי מאחורי פרסומים אלו בדמות אתר איכותי,חברה גדולה וידועה בתחום וכד',דעו כי אמנם זה זול משמעותית,אך אולי צריכה להידלק כאן נורת אזהרה.
 
6.ביטוח למתנפחים-תלוי בכם.אם הלכתם על השכרת מתנפחים ללא משגיח,דעו כי האחריות הביטוחית חלה עלים.וכל מי שיגיד שאין לכם מה לדאוג ושיש ביטוח אז הוא טועה ומטעה.יש ביטוח,הכון.אך הוא לא בתוקף לאירוע שלכם.אם לקחתם מתקן מתנפח כולל משגיח,הביטוח כן בתוקף ובתנאי שבאמת יש ביטוח לאותו בעל עסק. (לצערנו,לא כל החברות בעלות ביטוח מתנפחים אלא ביטוח צד שלישי שאינו מספיק!).
 
7.אטרקציות נוספות-עסק רציני וותיק בתחום יוכל להציע בנוסף למתנפחים גם הפעלות לילדים,דוכני מזון-שערות סבתא,פופקורן ועוד,קעקועים,תחנות הפעלה וכו'.חבל לקחת לאירוע מס' ספקים כשאצל ספק אחד תוכלו לסגור הכל בטלפון אחד.
 
עד כאן כתבה מס' 4.המשיכו לעקוב אחרי עוד כתבות בתחום על מנת שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ואיכותי.
על שאלות נוספות ועוד בכל הקשור לתחום מתקנים מתנפחים להשכרה ,בכתבה הבאה.
בינתיים תוכלו להתקשר בכל שאלה נוספת בתחום ולייעוץ לאירוע שלכם
 
יום נפלא לכם ואל תשכחו לעשות מעשה טוב אחד לפחות היום..
שלכם,מיקי דואק-חמישה בלונים מתקנים מתנפחים להשכרה ואירועים לילדים.
052-2205454 www.5balonim.com
 
 

 

לייבסיטי - בניית אתרים