מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתקנים מתנפחים לימי הולדת ולאירועים- טיפים
 
אם אתם עורכים אירוע כלשהו בקרוב ומעורבים בו ילדים ,ובכל גיל שלא יהיה,יש לנו רעיון נהדר בשבילכם מתקנים מתנפחים.
בין אם האירוע שאתם עורכים הינו-אירוע חברה,יום הולדת,ברית או בריתה,בר מצוה,חתונה,יום כיף וגיבוש ועוד מסיבות שלא הזכרתי,מתקנים מתנפחים יתאימו עבורכם בול,כמו שאומרים..
כל ילד באשר הוא אוהב לקפוץ ולהרגיש את התחושה המיוחדת השמורה למתנפחים.השכרת מתנפחים הינה הדרך הטובה ביותר לתת מענה לכל אירוע ולכל שכבת גיל.
 
מתקנים מתנפחים להשכרה –כיף לא נורמלי לכולם
 
כיום יותר ויותר מודעים לעובדה שאי אפשר "לזרוק" את הילדים חסרי מעש במסיבה ולתת להם להעסיק את עצמם לבד.בעידן הפוסט מודרני של המחשבים וריבוי הערוצים,פשוט לא ניתן לעשות זאת.באירועים פרטיים רבים כמו ברית או בריתה יש כמויות לא קטנות של ילדים ורצוי ואפילו כדאי למצוא פתרון תעסוקתי מהנה לילדים.מתקנים מתנפחים לאירועים כגון אליו מהוים פתרון מ-ע-ו-ל-ה.חלק גדול מאותם מפעילי מתקנים מתנפחים מצרפים לרוב אטרקציות נוספות לאירוע כגון:קעקועים לילדים,הפעלה לילדים בדמות ליצן לברית,קוסם או כל מפעיל לילדים אחר שיבוא ויעשה שמח.  בנוסף,רבים מהדור הצעיר שלנו ,מודעים לכך שהילדים הם יצור אנושי וחברותי ממש כמונו וממש כמו כולם ותוך כדי קפיצה על מתקנים מתנפחים כאלה או אחרים הילדים יוצרים פשוט אינטראקציה חברתית ,מה שפותר אצל רובנו ההורים את הצורך לשמוע את המשפט המעצבן מכל "משעמם לי..". ריבוי האטרקציות שיוצרים המתנפחים בשילוב עם הפעלה לילדים מומלצת תגרום לכך שהילדים יהיו פשוט מרותקים כל האירוע עד כדי מצב שלרוב הם פשוט לא ירצו ללכת עד שכל הילדים ילכו או שפשוט יורידו את האוויר מאותם מתקנים מתנפחים ..
 
מתנפחים להשכרה –לא פחות חשובה הבטיחות !
 
מתקנים מתנפחים לפי ההגדרה הבסיסית,הינם מתקנים המיועדים לילדים ולפיכך הם חייבים בתקן המאושר לפי משרד התמ"ת.ישנם בשוק כל מיני סוגי מתקנים מתנפחים ולצערי הרב,חלקם לא עובר ולא עומד בתקני הבטיחות החדשים.
מתקנים מתנפחים להשכרה על פי חוק חייבים להיות מסוג אשר מאושר ובעל תו תקן.במידה ואתם מזמינים גם מתקין למתנפחים,יש לוודא שהינו בעל ביטוח מיוחד למתנפחים.אותו מפעיל מתקנים מתנפחים יצטרך גם להעביר לכם את כללי הבטיחות,כיצד להפעיל את המתנפחים,מהם הוראות הבטיחות המיוחדות לאותו מתקן וכן גם להתאים לכם מתקן מתנפח שיתאים לכמות הילדים הצפויה באירוע ולגילם.
 
אם תקפידו על כל מה שרשמנו בכתבה זו,אין לי שום ספק כי האירוע שלכם עומד להיות מהנה,בטוח ומעל לכל לחוייתי מאוד עבורכם ועבור ילדיכם.
שיהיה במזל טוב..
 
זהו בינתיים,נתראה בכתבות הבאות ובשמחות כמובן..
בכל שאלה או ייעוץ בתחום, תוכלו ליצור קשר בכל שעה ונשמח לעמוד לרשותכם .
יום נפלא,
מיקי דואק-חמישה בלונים.קום-השכרת מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים  052-2205454
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים