מונה:לאתר מותאם לנייד !
 
צרו קשר בכל בקשה או שאלה

  • שם :
  • טל :
  • מייל :
  • בקשה :
חמישה בלונים | מתקנים להשכרה
54 54 220 - 052
 

מתקנים מתנפחים להשכרה


מי לא אוהב לחגוג כמו שצריך במסיבה? להשתולל, להיות ילד, להתפרק. כל מסיבה הופכת לחגיגה אמיתית ברגע שמוסיפים לה אפשרות לצאת מהשגרה ומההתנהגות המעונבת וקצת לנקות את הראש. ומה יותר מתאים לזה ממתקנים גדולים ומהנים שאפשר לקפוץ עליהם, להתגלש בהם ולחגוג בתוכם. אנחנו מדברים, כמובן, על מתקנים מתנפחים להשכרה. מתקנים מתנפחים להשכרה הם הפתרון האידיאלי לכל אירוע. היתרון הגדול שלהם הוא שניתן להשתמש בהם בקלות: כל מה שצריך הוא לבחור את המתקנים המתנפחים שמתאימים לכם, לאסוף אותם מהמחסן שלנו יחד עם מפוח חשמלי, להציב אותם בשטח, לנפח אותם בזריזות וזהו! מה שנשאר עכשיו הוא פשוט להנות. בסיום האירוע, מוציאים את האוויר מהמתקנים ומחזירים למחסן.


מתקנים מתנפחים להשכרה מכל הסוגים

מתקנים מתנפחים

אנו מחזיקים מלאי גדול של מתקנים מתנפחים להשכרה שיתאימו לכל גיל ולכל סוג של מסיבה. המתקנים המתנפחים שלנו עומדים בדרישות התקן המחמירות ביותר ומגיעים במידות שונות. יש לנו מתקנים מתנפחים להשכרה המיועדים לילדים בגיל הרך וגם מתקנים מתנפחים לילדים גדולים יותר. כמובן שיש לנו גם מתקנים מתנפחים למבוגרים שהם ילדים בנפשם. באירועי הקיץ מומלץ לקחת מתקנים מתנפחים רטובים כמו בריכות, מגלשות קצף וכדומה.


טיפים לבחירת מתקנים מתנפחים להשכרה


על מנת לוודא שהאירוע שלכם יהיה מושלם ומלא בכיף, אספנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור מתקנים מתנפחים להשכרה באופן שיתאים בדיוק לכם ולמסיבה שאותה אתם מארגנים. שימוש בטיפים אלו אינו חובה, אך הם מגיעים מנסיון רב שלנו בארגון מסיבות עם מתקנים מתנפחים להשכרה, ואנו מאמינים שטיפים אלו ימנעו מכם מפח נפש ויעזרו לכם לארגן מסיבה ברמה אחרת.
ראשית, מתקנים מתנפחים להשכרה תופסים הרבה שטח, לכן חשוב מאוד לוודא שיש לכם מספיק מקום עבור המתקנים שבחרתם. אל תתפתו לקחת מתקנים גדולים במיוחד כדי לעשות רושם אם אין לכם את השטח הראוי עבורם. שנית, התאימו את סוג המתקנים לגיל המשתתפים. מתקנים מסוימים (במיוחד הגבוהים) לא מתאימים לילדים קטנים, ויש מתקנים המתאימים לילדים קטנים שעלולים להינזק בשימוש על ידי מבוגרים. לסיום, הקפידו לבחור מתקנים מתנפחים להשכרה המתאימים לעונה בה נערכת המסיבה. ודאי שלא תרצו לערוך מסיבת קצף ביום חורפי!

לייבסיטי - בניית אתרים