מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתנפחים להשכרה -אטרקציה מצוינת לילדים שלכם
 
פעם זה היה פעם..הילדים של היום כנראה יותר חכמים,יותר סקרנים ולצערנו סף הגירוי שלהם הופך לגבוה יותר ויותר.יומולדת של פעם כבר לא מספיקה והיום מוסיפים יותר ויותר אטרקציות בכל יומולדת.מתנפחים להשכרה הפכו להיות הבחירה האולטימטיבית לכל יומולדת.הסיבה שמתנפחים הם פתרון נפלא היא כי קיים בשוק מבחר גדול ביותר של מתנפחים להשכרה ששונים זה מזה בצבעיהם,באטרקציות שלהם ובסוגיהם השונים המתאימים לכל גיל.
יתרונם של מתנפחים להשכרה אלו הוא בכך שהם בנויים על משטח קפיצה בסיסי שלשם מוזרם אויר באופן קבוע כך שהקפיצה היא בעצם כאילו על אויר וזו תחושת הריחוף שכולנו אוהבים קטנים כגדולים.
 
מתנפחים להשכרה – איך לבחור בכלל?
 
האמת זה ממש פשוט.אם פעם היה צריך להיות בעל שרירים של ממוטה לסחוב את זה + משאית..אז היום זה ממש פשוט.כיום בעידן הליסינג לכל בנאדם שני במדינה יש סטיישן או רכב 5 דלתות ומה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר של מתנפחים להשכרה,לבחור את מתקן מתנפח שמתאים לכם,לבוא להעמיס וזהו.מה אם אין לכם רכב מסחרי או סטיישן?קיימים כיום מתנפחים להשכרה שמתקפלים גם קטן לתוך צ'ימידן ונכנסים גם ברכב הפרטי במושב האחורי כך שזה פחות בעיה עבורכם.
מעבר לגודל שנכנס לכם לרכב,אתם חייבים לדעת כמה ילדים יש לכם באירוע,שלא יהיה מצב שתיקחו מתנפחים להשכרה שבהם הילדים יצטופפו כמו סרדינים וגם יקבלו מכות אחד מהשני.אני לא ממליץ בכלל שהם יידחסו ואם כבר לקחתם מתקן מתנפח קטן יחסית,אל תהפכו אותו ללב האירוע אלא לתחנה אחת מתוך כמה בתוך האירוע.
 
מתנפחים להשכרה – איפה שמים?
 
באופן עקרוני רצוי ומומלץ לשים מתנפחים על דשא כיוון שאם ילד מחליק או נופל חס וחלילה,דשא הרבה פחות כואב ממשטח מרוצף.מבחינת המתנפחים עצמם ישנם סוגים של מתנפחים להשכרה שיכולים לא רק להיות על דשא אלא גם על משטח מרוצף,אדמה ואפילו כביש או מדרכה רחבה.מעשית שוב,לא מומלץ רק אם אין ברירה.קיימים סוגים של מתנפחים להשכרה שהינם קלים ופשוטים יותר שאותם ניתן לשים רק על דשא מחשש לקריעה לכן חשוב לדעת מראש איזה מתנפח אתם לוקחים ועל איזה משטח הוא עומד להיות.
 
ללא קשר לסוג המתנפח,הצבע או הצורה ,מתנפחים להשכרה לאירוע שלכם עשויים להיות הבחירה הטובה ביותר עבור ילדיכם.הקפדה על הכללים ועל הוראות הבטיחות,שמירה על הסדר וקצת מוסיקה ברקע יהפכו את האירוע שלכם לחוויה.
 
שיהיה לכם המון מזל טוב ולהתראות רק בשמחות.
מיקי.
לייבסיטי - בניית אתרים