מונה:לאתר מותאם לנייד !

מתקנים מתנפחים להשכרה הפכו לפריט חובה בכל מסיבה שהיא.

בכתבה זו  נסקור את תחום המתנפחים.
 

מתנפחים להשכרה-סקירה כללית

 

מתנפחים להשכרה עשויים לבוא בשלל צורות וצבעים.לרוב מתנפחים אלה עשויים מבד מאסיבי שנקרא שמשונית.קיימים בשוק גם מתנפחים שאינ עשויים משמשונית,אך הם מיועדים יותר לשימוש ביתי.

אמנם מתנפחים להשכרה מיועדים בעיקר לתחום המסיבות והאירועים ואוטומטית אנו מקשרים אותם עם ילדים.אך,לאחרונה יותר ויותר אנשי שיווק הבינו את הפוטנציאל השיווקי האמיתי שמאחורי מתנפחים אלה.לפי מחקר שיווקי שנערך לאחרונה,גודלם,צבעיהם ונוכחותם ,שממנה אי אפשר להתעלם,יוצרת אצל הלקוח תחושת חוייה וקונוטציה של מסיבה גם אם אין ילדים בסביבה כלל..לפיכך,מתנפחים להשכרה נפוצים לאחרונה בירידים רבים,הפנינגים,ירידי מכירות וכדומה.

מתנפחים להשכרה נפוצים לא רק במסיבות ילדים ובירידים כפי שציינהו קודם,הם גם נפוצים בקניונים רבים ואפילו מסעדות.עסקים רבים אלה הבינו את כוח המשיכה של אותם מתנפחים אליהם לעסק ואת הפוטנציאל הריווחי הטמון בהם.כיום כל קניון שמכבד את עצמו ומודע לכך שילדים הינם כוח קנייה רציני,בוחר באפשרות של מתנפחים להשכרה או קנייתם ויצירת פינות ג'ימבורי מיוחדות לילדים.כיום אין כמעט סניף של מקדונלדס ללא ג'ימבורי או פינת מתנפחים.

מתנפחים להשכרה -יצור

 

יצור מתנפחים להשכרה נעשה גם בחו"ל וגם בארץ.לרוב יצור מקומי הינו לא פחות טוב ולעיתים אף יותר טוב,בשל דרישות התקן הישראלי המחמיר.יתרונות יצור מתנפחים להשכרה בארץ הם רבים יותר וכוללים-זמן תפירה מהיר יחסית,העדר תלות בגורמים חיצוניים כמו -שביתות בנמלים וכו' וגם נגישות ליצרן באופן פיזי כך שניתן תןך כדי להתאים את המוצר לצרכים המשתנים וכן אחריות של מישהו מקומי במרחק שיחת טלפון ולא יצרן מחו"ל שגם לא דובר את השפה וגם רחוק לנו אי שם מעבר לים.

מתנפחים להשכרה -יוצרים אירוע חוויתי

 

לאחר שהחלטתם ללכת על מתנפחים להשכרה לאירוע שלכם,כדאי מאוד לבחור ספק מתנפחים מוכר וידוע.מעבר לכך שיש לו אתר והיצע גדול של מתנפחים,רצוי שתכנסו ליוטיוב ותראו אותו אישית ואת אותם מתנפחים להשכרה רצויים כדי שתדעו מה שאתם מקבלים ושלא תהיינה הפתעות.יש חברות מתנפחים להשכרה שדואגות לכל האירוע ומעבר לכך שהן דואגות למתנפחים באירוע שלכם ,יש אפשרות גם להוסיף הפעלות לילדים,דוכני מזון ועוד אטרקציות לאירוע שלכם.יש חברות שרק עוסקות בהשכרת מתנפחים ואתם אלה שתצטרכו לדאוג לקחת ולהחזיר את המתנפחים.שווה או לא? זה הכל עניין של מחיר.הזול יותר זה כמובן לבוא ולקחת מתנפחים להשכרה באופן עצמאי.
 

בין אם תחליטו לקחת מתנפחים להשכרה באופן עצמאי ובין אם לאו,מובטח לכם שהארוע הקרוב שלכם יהיה מהנה עד מאוד לילדיכם.
 

עד כאן להפעם.להתראות בשמחות.מיקי. (-:

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים