מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתנפחים להשכרה-בטיחות מעל הכל-מתוך " מתנפחים -המדריך השלם"
 
מזל טוב.אתם עומדים לחגוג את יום ההולדת לילדכם או לארגן מסיבת בת מיצוה או בר מיצוה ואתם מחפשים אטרקציה לאירוע שלכם.מתנפחים להשכרה הם פתרון מעולה העסקת הילדים במסיבה אך יש כאלה ששואלים,האם מתקנים מתנפחים הינם דבר בטוח,האם יש בכך סיכון של הילדים או שמתנפחים הינם דבר בטוח.
בכתבה זו נעבור על הדברים המומלצים להצלחת האירוע שלכם וזאת בכדי שהאירוע יעבור במינימום תקלות ובמקסימום הנאה.
אחד הדברים הבסיסים בתחום מתנפחים להשכרה הינם תקן וביטוח.אפרט:קיימים בשוק מתנפחים להשכרה מסוגים שונים.לצערנו, בשל רצון של אנשים מסוימים להרוויח כסף קל,יש כאלה שמוכנים לעבוד עם מתקנים מתנפחים ללא תו תקן ולצערנו הרב גם ללא ביטוח.בל נשכח כי אנו מתעסקים עם ילדים קטנים ומתוקים ואי הקפדה על כללי בטיחות בסיסיים יכולים לפגוע בהם.
לפיכך,אחת מההמלצות הבסיסיות היא לקחת מתנפחים להשכרה מספק מוכר וידוע בתחום שראשית אתם יכולים לראות את היצע המתנפחים שלו ולראות שהם איכותיים וגדולים ולא קטנים,מצ'וקמקים ויכולים ליצור מפח נפש אצל ילדכם.
שנית,לקחת מתנפחים להשכרה בעלי תו תקן של חברת מתנפחים גדולה וידועה בתחום.
דבר שלישי,במידה והאירוע שלכם הינו אירוע גדול ולא אירוע משפחתי מצומצם,לכו על השכרת מתנפחים עם ביטוח ואחריות של ספק המתנפחים.כדאי מאוד לקחת צוות מיומן ומקצועי שגם יעשה את העבודה ברבע הזמן שהיה לוקח לכם,גם אתם לא צריכים להתאמץ (וזה להתאמץ!!..) וגם –הכי חשוב-אותו ספק מתנפחים מגיע עם ביטוח משלו,עם משגיחים משלו והאחריות על התפעול התקין לא חלה עליכם.
במידה ובחרתם לקחת מתנפחים להשכרה ללא צוות וללא מפעילים,עליכם לקחת מאותו ספק מתנפחים את הוראות ההפעלה ולשמוע מהן הנחיות הבטיחות המיוחדות לכל מתקן מתנפח בנפרד.
יש לשים לב לכמות הילדים שיכולה לעלות על כל מתנפח.יש לדעת אלו גילאים יכולים לעלות על כל מתנפח ויש לדעת האם ניתן להרטיב את המתנפח או לא.קיימים מתנפחים להשכרה שאם תרטיבו אותם תגרמו לנזק בלתי הפיך למתנפח ובנוסף מתקן מתנפח שאינו מיועד למים,ואפילו אם הוא מחומר איכותי וטוב,והיה והרטבתם אותו,אפילו שחם בחוץ,אתם יכולים לסכן את הילדים.
אחרון חביב,בבואכם לקחת מתנפחים להשכרה יש לדעת היכן אתם ממקמים אותם,דשא זה אידיאלי.חול או אדמה קשה יכול להיות בסדר אם כי מתנפחים מסוימים (הפשוטים יותר) יכולים להינזק ואפילו להיקרע מסוג אדמה שכזו.חשוב לברר אילו מתנפחים להשכרה אתם לוקחים.חול ים-ממש לא רצוי-גם מלכלך את המתנפח גם הילדים מתמלאים בחול וגם אחרי זה תעבדו קשה לקפל מתנפח שמפוצץ בחול.
עד כאן להפעם.
עוד כתבות בנושא מתנפחים להשכרה תוכלו למצוא בפורום שלנו בפייסבוק .עד אז, תוכלו ליצור קשר בכל שעה ונשמח לעמוד לרשותכם.
אל תשכחו לעשות לפחות מעשה טוב אחד היום.
             יום נפלא,
מיקי דואק-חמישה בלונים-השכרת מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים  052-2205454
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים