מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתקנים מתנפחים בצפון –סקירה כללית
 
כמו שראינו בכתבות הקודמות,קיימים מתקנים מתנפחים בשלל צבעים,צורות ודגמים המתאימים לכל קבוצת גיל ולכל מסיבה באשר היא.
בכל חברה העוסקת בתחום השכרת מתנפחים,קיים אותו בעל ידע בתחום שיוכל לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר באשר להתאמת מתנפחים לאירוע שלכם.
אין ספק שחברה העוסקת בתחום מתקנים מתנפחים בצפון תהיה זולה יותר מחברה הנמצאת במרכז.
רצוי להקפיד שהחברה תהיה בעלת כל האישורים הנדרשים,כולל ביטוח,תו תקן וכולי.
בנוגע להתאמת מתקנים מתנפחים לפעילות,יש להקפיד שלגיל הרך תהיה פינת ג'ימבורי הכוללת מתקני עלייה,טיפוס קל,זחילה,נדנוד ועוד שיחד יוצרים מתחם גימבורי סגור,מוגן ובטוח לפעוטות.יש כמובן להקפיד שאזור הפעילות יהיה מוגן במזרוני הגנה כפריט חובה.
קיימים בשוק גם מתקנים מתנפחים לפעוטות המותאמים לצרכים של הגיל הזה.רצוי לבקש ולשאול לפני הזמנה גורפת של מתנפחים על מנת שתקבלו את המתקנים המיוחדים והמיועדים לגיל הזה.
 
מתקנים מתנפחים בצפון לנוער וילדים -??
 
מתקנים מתנפחים אינם מיועדים רק לילדים קטנים או לפעוטות.
בכתבות הקודמות ציינו את סוגי המתנפחים המתאימים לנוער ואפילו למבוגרים (כגון:אתגר,טירה,הפל אותי,גלדיאטור,קיר טיפוס ועוד).
נכון,רוב המדינה,לצערנו,מרוכזת ב"מדינת תל אביב" אבל,קיימים גם מתקנים מתנפחים בצפון בשלל דוגמאות וסוגים.הדבר הפשוט והנכון ביותר זה פשוט לחפש בגוגל " מתקנים מתנפחים בצפון " וישר תגיעו לחברות המובילות המתעסקות בתחום.אין שום טעם אפילו לדבר עם כאלה שלא בצפון.חבל לכם על הזמן והשיחה..
 
מתקנים מתנפחים בצפון –כללים חשובים !!
 
מניסיוני האישי כבר שנים רבות בתחום יש להקפיד על מתנפחים להשכרה שיהיו מחומר עמיד,חזק וטוב.הדבר נכון בעיקר לקניית מתנפחים אך גם להשכרת מתנפחים.למה זה חשוב ?
תארו לכם שמוזמנים למסיבה מעל 6 ילדים,והרי באיזו מסיבה אין יותר...כל מתקן מתנפח סיני לא יכול לעמוד בכמות הגדולה מכך.אל תיכנעו ללחצים ולהפחדות של כאלה שיש להם רק מתקנים מתנפחים סיניים,על כך שתסתבכו איתם,ושלא תצליחו להרים אותם (מי מרים בכלל?? מגלגלים מהאוטו,מחברים לחשמל והשאר נעשה בעצמו!)
חברה גדולה של מתקנים מתנפחים בד"כ מחזיקה מתקנים מתנפחים משני הסוגים.מי שאין לו ימליץ לכם רק על הסיני.רצוי מאוד על מנת שכולם יהיו מרוצים גם אלה שמעל גיל 8 וגם הילדים שמעבר לכמות של 6 ילדים..להזמין מתקן מתנפח גדול ואיכותי ושלא תצטרכו לאחר מכן לתת דין וחשבון על קרעים במתנפח שעשוי מניילון מחוזק.
 
לשאלות נוספות וייעוץ בתחום,תוכלו להתקשר תמיד או להכנס לפורום השאלות והתשובות שלנו.
 יום נפלא לכם ואל תשכחו לעשות מעשה טוב אחד לפחות היום..
 
שלכם,מיקי דואק-חמישה בלונים מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים.
052-2205454 www.5balonim.com
 

לייבסיטי - בניית אתרים