מונה:לאתר מותאם לנייד !


מתקנים מתנפחים – אטרקציה או טרנד חולף??
מזה מספר שנים ה- להיט בתחום אירועים לילדים וגם אטרקציות לילדים ,זה מתקנים מתנפחים.
בעבר הלא כל כך רחוק,מסיבות ילדים כלל לא כללו מתקנים מתנפחים אלא רק מפעיל לילדים במקרה הטוב וקצת כיבוד ומוסיקה.בשוק היו מספר מצומצם ביותר של חברות שעסקו בהשכרת מתקנים מתנפחים.מאז הכל השתנה..
מה שהיה טוב רק לאירועי חברות יוקרתיים בלבד ואולי למשחקייה אחת או שתיים שכללה בתוכה מספר מצומצם של מתקנים מתנפחים ,הפך לנחלת הכלל ולחלק בלתי נפרד מכל מסיבת יום הולדת ואפילו הקטנה והמצומצמת ביותר.
יתרונות מתקנים מתנפחים על פני אטרקציות אחרות בתחום אירועים לילדים
בעבר,לא היה צורך במאמץ יותר מדי מיוחד על מנת לסקרן ולהפנט את הילדים.די היה בכמה משחקי חברה "של פעם" והילדים היו בשמיים.כיום בעידן האינטרנט וריבוי ערוצי המדיה,הדור הפך לתזזיתי ולכזה שהעניין,כושר הריכוז וההקשבה מחייבים גישה אחרת.בנוסף,משחקי המחשב הפכו אותם לפחות פעילים גם חברתית וגם גופנית.
כל הבעיות הללו נפתרות על ידי מתקנים מתנפחים.נשמע יומרני?ממש לא! בואו ונראה-מעולם לא ראיתי ילד שנשאר אדיש למראה מתקנים מתנפחים צבעונים וקופצנים..מניסיון של שנים בתחום אירועים לילדים ,בשנייה שאני מחבר מתקן מתנפח לחשמל ,לא עוברת חצי דקה ואפילו לא ניפוח מלא של המתנפח וכבר כל הילדים כבר בפנים..
פעילות גופנית-אין ספק!.כולנו מכירים את מראה הילד לאחר שעתיים או שלוש של קפיצה ואת מראה אימו שמתחננת שישתה קצת לפני שימשיך לקפוץ.
אינטראקציה עם ילדים יש ויש וכן הפעילויות השונות שיש בכל מתקן מתנפח יוצרות את הגירוי והעניין שבפעילות.לחברות הגדולות שבתחום,יש מיגוון מתקנים מתנפחים שיוצרים חוויה שונה בכל מתקן ומתקן.קיימות טירות אבירים,מתקני אתגר,מתקני טיפוס,גלישה,מתקנים מתנפחים תחרותיים לקבוצות ועוד.
מתקנים מתנפחים לנוער וגם למבוגרים
מתקנים מתנפחים ישר מתקשרים עם ילדים,אולם לא רק לילדים מגיע!!..קיימים בשוק מתקנים מתנפחים המתאימים גם לנוער וגם למבוגרים.ישנם מתקנים מתנפחים אתגריים,קיר טיפוס,מתקן מתנפח למים,מה שנקרא-גשר צף למים ואפילו מתקן מתנפח בדמות טירה שעליה ניתן לקפוץ ולהשתולל ממש כמו ילדים הרי שמאז ומתמיד להתגבר על כוח המשיכה היה חלומו של כל ילד..
לסיכומו של עניין,מתקנים מתנפחים מהווים אטרקציה לא נורמלית בשל כל יתרונותיה. טרנד או אטרקציה אמיתית,תחליטו אתם..
לשאלות נוספות וייעוץ בתחום,תוכלו להתקשר תמיד או להכנס לפורום השאלות והתשובות שלנו.
 יום נפלא לכם ואל תשכחו לעשות מעשה טוב אחד לפחות היום..
שלכם,מיקי דואק-חמישה בלונים מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים.
052-2205454 www.5balonim.com
 
 

 

לייבסיטי - בניית אתרים