מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתקנים מתנפחים להשכרה –קובץ שאלות חלק 5-מתוך המדריך המלא
 
בהמשך לכתבתנו הקודמת בתחום מתקנים מתנפחים להשכרה ולאור שאלות חוזרות ונשנות,אנו מעלים את החלק החמישי של המדריך המלא לשוכר מתקנים מתנפחים.
אחת השאלות המרכזיות ביותר היא,האם כשלוקחים מתקנים מתנפחים להשכרה ,יש גם לקחת מפעיל.
האם התפעול של אותם מתקנים מתנפחים הוא קשה?מסובך?בעייתי? ועוד שאלות דומות.
אם כן,תשובתי היא אינה חד משמעית..בד"כ כבר בשיחת הטלפון אני שואל את אותו בחור המעוניין ב
מתקנים מתנפחים להשכרה,אם יש לו קצת ידע טכני פשוט ביותר ואם הוא היה במודיעין בצבא,או אולי כרגע בתחום ההיטק.."מה קשור?" קשור ועוד איך קשור.רוב אותם מתקנים מתנפחים להשכרה עשויים מחומר הנקרא "שמשונית" (יש כאלה שקוראים לזה ברזנט..) השמשונית מטבעה הינה חומר עמיד מאוד,איכותי ומאסיבי. לרוב,מתקנים מתנפחים להשכרה עשויים מחומר זה.נכון,ישנם בשוק גם מתקנים מתנפחים להשכרה שאינם גדולים ומאסיבים.אך אלו משתייכים לקטגוריית מתקנים מתנפחים ביתיים שאינם מיועדים להשכרה והאמת שגם על פי חוק עדיף לא לקחת אותם בשל הגבלות של משרד התמ"ת עליהם ובשל חומר חלש מאוד וקריע שמהם הם עשויים.
אז אמנם מתקנים מתנפחים להשכרה אלו ,גדולים ומעט יותר כבדים אך הם עדיפים פי כמה וכמה. (ומדבר אליכם בחור השוקל 65 ק"ג ושעוסק בתחום כבר שנים רבות ואני לא מר ישראל בכלל.!)
 
לנושא הטכני לא צריך להיות גאון גדול.פשוט מאוד,בבואכם לקחת מתקנים מתנפחים להשכרה,יש להעמיס לרכב (בד"כ אצל רוב החברות ישנו מחסנאי שידאג להעמיס לכם ) ומה שנשאר זה פשוט לגלגל את אותו מתקן מתנפח מרכבכם לדשא,לפתוח אותו,לחבר לחשמל וזהו הכל מוכן.
בסוף המסיבה,נשאר לכם רק להוריד את האויר ע"י ניתוק החשמל מאותו מתקן מתנפח,מחכים 5 דקות שירד האוויר. מגלגלים ומשם לאוטו וגמרנו..
במצטבר,זה אולי 10 דקות גג.והאמת שברחבי הארץ אלפים רבים בוחרים לקחת מתקנים מתנפחים להשכרה בצורה זו.את ההחלטה אם גם אתם רוצים לקחת לבד או שבמקסימום יביאו לכם ספיישל עד הבית בכפול מחיר,תעשו אתם.
 
על שאלות נוספות ועוד בכל הקשור לתחום מתקנים מתנפחים להשכרה ,בכתבה הבאה.
בינתיים תוכלו להתקשר בכל שאלה נוספת בתחום ולייעוץ לאירוע שלכם
 
יום נפלא לכם ואל תשכחו לעשות מעשה טוב אחד לפחות היום..
שלכם,מיקי דואק-חמישה בלונים מתקנים מתנפחים להשכרה ואירועים לילדים.
052-2205454 www.5balonim.com
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים