מונה:לאתר מותאם לנייד !

 

מתקנים מתנפחים להשכרה- כל השאלות –כל התשובות-כתבה 7

 כאשר באים לתכנן מסיבה,לא משנה אם זה אירוע חברה,יום כיף,בר מצוה,בת מצוה,ברית או אפילו יום הולדת, ואתם מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם, מתקנים מתנפחים להשכרה ,יכולים להוות עבורכם פתרון נהדר.

אין ספק ששילוב של הפעלה לילדים ודוכני מזון בנוסף למתנפחים,יסמנו את האירוע שלכם כמוצלח בעיני כל האורחים.אולם,האם יש דברים שכדאי לשים אליהם לב?

מיקי דואק מבעלי חברת האירועים חמישה בלונים-בעל ניסיון של 17 שנים בתחום השכרת מתנפחים והפקת אירועים לילדים ולחברות,נותן לנו מס' טיפים.תיהנו,

 

כמות מומלצת של מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם –

ובכן חברים,כמו כל דבר בחיים הכל תלוי..ראשית מס' הילדים באירוע.כלל אצבע אומר שכל מתקן מתנפח יכול להתאים לכ 15 -10 ילדים,כדי שיוכלו לקפוץ בלי הרבה להיתקל אחד בשני וגם שלא יהיה תור ארוך ומתסכל לילדים.

כשאתם חושבים על השכרת מתנפחים לאירוע שלכם,כדאי לשקול גם את המרחב שיש לכם.קחו בחשבון שאם יש מפעיל לילדים או דוכני מזון,גם הם צריכים מקום. רצוי מאוד להכנס לאתר שמציע לכם וידאו של המתנפחים ומידותיהם בפועל כדי שתוכלו לראות שבאמת זהה נכנס לכם באזור המסיבה.

כמובן,שאם יש לכם תקציב אז רצוי להוסיף מתקן מתנפח לילדים הקנים יותר או לגדולים יותר (הנוער).

 מיקום מתקנים מתנפחים –

המלצה אישית וגורפת למיקומם של מתקנים מתנפחים היא על דשא.כל משטח שהוא קשה מהווה סכנה לילדים.הרי  בכל מקום ובכל מסיבה שבה יש מתקנים מתנפחים לילדים ,תראו את הילדים קופצים ומשתוללים.הרי הם ילדים..נפילה על דשא היא לא מכאיבה כמו נפילה על אספלט או משטח בטון ואפילו כורכר.

במידה ומיקמתם מתקנים מתנפחים על קרקע שאינה מכוסה בדשא יש לבקש מהמפעיל שמגיע יחד איתם להביא מזרוני הגנה שיוצבו סביבם ויגנו על הילדים במקרה נפילה.

מתקנים מתנפחים להשכרה שהם מתוצרת סינית וללא תו תקן,לא כדאי בכלל להשכיר כי מעבר למפח נפש על כך שהם רבע מגודלם של מתקנים מתנפחים איכותיים ובעלי תו תקן,הם גם יותר חשופים לקריסה וחושפים את ילדיכם לנפילה כואבת ממתקן שעשוי מניילון מחוזק ולא שמשונית כפי שדורש התקן.

עד כאן בחלק זה של השאלות והתשובות.טיפים ושאלות נוספות תוכלו למצוא בחלקים הבאים בהמשך.

לכל שאלה נוספת בתחום השכרת מתנפחים או כל מה שנוגע לאירוע שלכם,תוכלו להכנס לאתרנו או להתקשר למיקי דואק-052-2205454

יום נפלא לכולכם.
מיקי דואק -חמישה בלונים -5 בלונים .קום www.5balonim.com

 

לייבסיטי - בניית אתרים