מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתקנים מתנפחים להשכרה לאירועים
 
בכל מקום שאליו תגיעו ותראו מתקנים מתנפחים,ישר תוכלו לראות את החיוכים על פני המבוגרים והילדים כאחד.הפרפרים שבבטן יעבדו שעות נוספות ככל שתתקרבו למקום האירוע.אף אחד לא יכול להישאר אדיש למראה ילדים קופצים ומפזזים על מתקנים מתנפחים ויהיו אשר יהיו קטנים,גדולים או בצורה כלשהי.
יתרונם של מתקנים מתנפחים הוא בכך שאין איזה מפעיל ליום הולדת שאמור "לשבור את הקרח" ולחבר בין הילדים .ברגע שיש מתקנים מתנפחים,יש חיבור אוטומטי לילדים והם מורידים מעצמם כל פחד או ביישנות.
 
השכרת מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם
 
כל מפיק אירועים יוכל לומר לכם בפה מלא,שהדבר הראשון עליו הוא חושב בעת ארגון אירוע שבו מעורבים ילדים הוא שיש להזמין קודם כל מתקנים מתנפחים.
יתרונם של המתנפחים הוא בכך שהם יוצרים קודם כל נוכחות וגודל לאירוע.המתנפחים כמובן צבעוניים ומוסיפים לנפח האירוע הרבה יותר מאיזו סדנה כלשהי.
רצוי מאוד שבזמן השכרת מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם ,תזמינו כבר משגיחים לכל מתנפח,הקפידו על ביטוח בתוקף ושאלו אולי במסגרת עסקת חבילה ,אותו מפעיל מתנפחים יוכל לספק לכם גם הפעלות לילדים וכך תפסתם 2 ציפורים במכה אחת.
 
מה רמת המחירים של מתנפחים להשכרה בשוק?
 
האמת היא שההיצע של מתקנים מתנפחים כיום,עולה על הביקוש לרוב (למעט בחגים בדרך כללׂ).לכן,תוכלו לברור ראשית,אם איזה ספק כדאי לעבוד.איך תדעו?פשוט:קודם,התרשמו משיחת הטלפון,שנית,קבלו עליו המלצות,תראו באתר אם ההיצע שלו גדול ואם יש לו מיגוון גדול של מתקנים מתנפחים אותם יוכל להציע לכם וגם במקרה שיש שינוי בתכנית שלכם.
שנית,רוב החברות הגדולות שעוסקות בהפקת אירועים מחזיקה באופן קבוע ספק של מתקנים מתנפחים מומלץ וכדאי כבר לבקש הפעלות נוספות וכך תוכלו להשיג גם מחיר טוב יותר.
כיום זה ממש פשוט להתאים איזו חבילה שתתאים לצרכים ולתקציב שלכם.כדאי גם להוסיף דוכני מזון שיעשירו את האווירה והצבעוניות של האירוע.
אזהרה:מתקנים מתנפחים עלולים "לגנוב את ההצגה" מכולם!! גם מהמפעיל שהשקעתם עליו כל כך הרבה וגם משאר דוכני היצירה.כך שכדאי להשקיע יותר במתנפחים בעלי עניין שונה אחד מהשני כרעיון מרכזי ואת השאר לבנות מסביב.כך תוכלו להגיע למסיבה בלתי נשכחת..
 
זהו בינתיים,נתראה בכתבות הבאות ובשמחות כמובן..
בכל שאלה או בקשה בתחום, תוכלו ליצור קשר בכל שעה ונשמח לעמוד לרשותכם .
יום נפלא,
מיקי דואק-חמישה בלונים-השכרת מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים  052-2205454
 
לייבסיטי - בניית אתרים