מונה:לאתר מותאם לנייד !

 

מתקנים מתנפחים להשכרה – איך לא חשבו על זה קודם?..

 מתקנים מתנפחים הם ללא ספק פריט החובה בכל מסיבה שהיא.הערך המוסף המתקבל במסיבה שלכם הינו גבוה לאין שיעור.בין אם מדובר במסיבה המיועדת לילדים,לנוער ואפילו למבוגרים,מתקנים מתנפחים תמיד "יעשו את העבודה".

 מתקנים מתנפחים –מי אמר ילדותי?..

משום מה הקישור האוטומטי שרובנו עושים כשמדובר על מתקנים מתנפחים הוא עם ילדים,אך אין זה כך כלל.המון חברות עורכות לעובדיהן אירועים ומסיבות ובוחרות באופציה של מתקנים מתנפחים להשכרה.קיימים סוגים רבים של מתקנים מתנפחים כגון:קיר טיפוס,גלדיאטור,הפל אותי,מגלשות מים,מגלשות קצף ועוד אשר מיועדים למבוגרים מעבר להיותם מתאימים גם לילדים ולנוער והרי מי מבינינו לא רוצה להרגיש צעיר לנצח?..

מתנפחים להשכרה נפוצים בשנים האחרונות כמעט בכל המסיבות ואפילו,תתפלאו לשמוע,בחתונות,ימי כיף לחברות,בר מצוות וכמובן בריתות וימי הולדת.

 מתנפחים להשכרה-פתרונות גם למגזר הפרטי

מי אמר שצריך סיבה למסיבה או ילדים בשביל להזמין מתנפחים?סתם בשביל לסבר את האוזן קחו מס' דוגמאות של השכרת מתנפחים לאחרונה-מסיבת רווקים,מפגש משפחתי,יומולדת לסבא..ואפילו סתם כשמשעמם לילדים באיזה חופשה.

קיימים מיגון של מתנפחים להשכרה שעשויים להתאים גם למגזר הפרטי כך שגם אם יש לכם מס' מצומצם של ילדים,לכל כמות יש את המתקן שלה שגם יכול להתקפל אצלכם בפרייבט ובממש כמעט אפס משקל אפילו להניפו באויר..ולהתקינו בדקה וחצי.

לסיכום,ללא קשר אם האירוע שלכם קטן או גדול,עם ילדים או בלי או שסתם בא לכם ללכת על מתקנים מתנפחים ליום הולדת ,דעו כי עשיתם את הבחירה הנכונה.


לשאלות נוספות וייעוץ בתחום,תוכלו להתקשר תמיד או להיכנס לפורום השאלות והתשובות שלנו.

 יום נפלא לכם ואל תשכחו לעשות מעשה טוב אחד לפחות היום..

שלכם,מיקי דואק-חמישה בלונים מתקנים מתנפחים ואירועים לילדים.

052-2205454 www.5balonim.com

 

 

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים