מונה:לאתר מותאם לנייד !
מתקנים מתנפחים-האופציה הזולה והטובה לאירוע שלכם

בשנים האחרונות התרגלנו לאירועים ומסיבות לילדים שבהם יש עולם ומלואו ממש..
אין ספק שמעל כל האלטרנטיבות הקיימות בשוק ,מתקנים מתנפחים הם ממש פריט חובה בכל אירוע שהוא וזוכים לפופולאריות רבה הן בקרב ההורים והן בקרב הילדים כמובן...
 
מתקנים מתנפחים עשויים למלא תוכן באירוע בריכה,שלשם בד"כ לוקחים מגלשות קצף,מסלול אתגרי על המים או מגלשה לבריכה,או לאירוע "יבש" ששם קיים מיגון גדול מאוד של מתקנים מתנפחים מכל הסוגים,הצבעים והסגנונות.החל ממתקני אתגר,דרך מתקני קפיצה,מתקנים מתנפחים ייעודיים לנוער ולמבוגרים ועוד ים של רעיונות מיוחדים.
 
מעבר להזמנת מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם,יש מספר דברים אשר יש לשים לב אליהם :
 
  1. ביטוח מתקנים מתנפחים לאירוע-אם הגיע ספק של מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם האחריות הביטוחית חייבת להיות עליו.במידה ולקחתם מתקנים מתנפחים ללא השגחה יש לראות מי מכסה את האירוע מבחינה ביטוחית-בעל המקום,הבריכה או בעל הבית.כאן אסור לקחת סיכונים כלל.
  2. התאמת סוגי מתקנים מתנפחים לאירוע ולגיל המשתתפים.אם תזמינו מתקנים מתנפחים המיועדים לילדים במקור למסיבת נוער,יהיה לא נעים כ"כ לא לכם ולא לבעל השמחה שכל החברים יצטרכו במקום להתחרות אחד בשני,לטפס על איזה דובי...לא נעים..
  3. מיקום המתקנים-על פי רוב,רצוי להפריד בין מתחם הישיבה לבין המקום ששמתם מתקנים מתנפחים לילדים. מתקנים מתנפחים,מטבעם,מושכים אליהם את כל הילדים וזה אומר קולות צחוק מתגלגלים ו"המולה ילדותית" לאורך כל האירוע.בנוסף,מתקנים מתנפחים מחוברים באופן קבוע למפוח אויר חשמלי.לילדים שקופצים זה כלל לא מפריע,למבוגרים,יהיה קשה להישאר לאורך זמן ליד המפוח ולכן רצוי למקם את איזור הישיבה מרחק של מטרים ספורים ממפוח האוויר. (לפחות 5 מטרים).
  4. ספקים-מצאו ספק מתקנים מתנפחים שיוכל לתת לכם מענה מהיר בזמן סביר במקרה של תקלה אם תקרה חס וחלילה.לי אישית זכור מקרה של לקוח שלנו ששכר מתקן מתנפח לאירוע יומולדת בטבע באחד מהיערות באזור.באמצע האירוע ,הוא התקשר ואמר שהמפוח הפסיק לעבוד.אחרי 15 דקות של נסיעה בשטח הייתי אצלו עם מפוח חליפי,אבל התברר שהבעיה בכלל בגנרטור..(שונא גנרטורים!)
  5. כיום,המחירים של מתקנים מתנפחים די אחידים,לכן מומלץ לקחת ספק שיש לכם עליו המלצות,או לפחות אם אינכם מכירים,לקחת כזה "שבא לכם טוב בעין" תראו איך הוא נראה.תסמכו על טביעת העין שלכם,תשמעו את השפה שלו ואם הוא נראה ונשמע אמין אז יש סיכוי טוב שלפחות בהזמנת מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם תצאו טוב..
          בהצלחה-מיקי דואק-חמישה בלונים.קום 052-2205454
 

לייבסיטי - בניית אתרים