מתקנים מתנפחים ראשי          
 
 

             השכרת מתקנים מתנפחים

             עכשיו גם אתם יכולים לחגוג בגדול ובזול !!
                          
 
מתנפחים רק מ- 299 ש"ח ל- מתקן מתנפח יבש ומ-399 ש"ח ל מתקן מתנפח רטוב !!!  ( המחיר עשוי להשתנות בחגים).

 המחיר מתייחס ללקיחה והחזרה עצמית מאיזור בנימינה-זכרון-פרדס חנה.**

(פרטים למטה מתחת לתמונות,קיימת אפשרות להובלה* בתוספת מחיר)

 צפו למטה בתמונות ובסרטונים של המתקנים המתנפחים הנבחרים ביותר השנה!!

מתקן מתנפח מבוך אתגרי  מתקן מתנפח הפל אותי | גלדיאטור  טירת קפיצות | מתנפח טירה | טירה מתנפחת
      אתגרון/מבוך אתגרי 3*7 מ'                                  גלדיאטור/הפל אותי 8*4 מ'                          טירת קפיצות 4*5 מ'
              רק 350 ש"ח !!                                                       רק 399 ש"ח !!                                        רק 350 ש"ח !!
   לחצו כאן ל- תמונות  /   וידאו
                             תמונות / וידאו                                 תמונות / וידאו
     
 מתקן מתנפח עם צל  מתקנים מתנפחים להשכרה  מתקן מתנפח לילדים מיטת צעצועים
      טירת קפיצות 5*4                                          טירת קפיצות+מגלשה 2*3                                 מיטת שעשועים 5*5 מ'
           רק 350 ש"ח !!                                     רק 299 ש"ח !! (*נכנס גם ברכב פרטי)                             רק 350 ש"ח !!
          תמונות / וידאו                                              תמונות / וידאו                                              תמונות / וידאו

Pictureמתקן מתנפח קיר טיפוס לילדים לנוער  מתנפח טיפוס וגלישה-מיני סלייד
       מתנפח דלמטי 3.4*3.5                                   קיר טיפוס 4*4 גובה 5                            הר טיפוס-מתקן טיפוס וגלישה 5*3 ג'3
            למכירה בלבד                                                        רק 399 ש"ח !!                                                  רק 350 ש"ח !!
                                                                                   תמונות / וידאו                                            תמונות / וידאו
                                                                                                         

 גימבורי להשכרה,גמבורי לילדים,ג'מבורי,ג'ימבורי מתקן מתנפח טירת האבירים מתנפחים להשכרה טירה לילדים
 ערכת ג'ימבורי לקטנטנים-9 חלקים                  מתקן מתנפח לקטנטנים-טירת האבירים               מתקן מתנפח-טירת קפיצות 3*4
              רק 299 ש"ח !!                                         רק 250 ש"ח !! *(נכנס ברכב פרטי)                  רק 299 ש"ח !! *(נכנס ברכב פרטי)
             תמונותוידאו                                   (מתאים עד גיל 4 לכמות של עד 6 ילדים)                          תמונות / וידאו


זירת איגרוף מתנפחת / מתנפח זירת איגרוף סומו / מתקן מתנפח סומו מתנפח מלחמת כריות / מתקן מתנפח מלחמת כריות
זירת איגרוף מתנפחת 3*3 ג'2.5                        סומו - זירה+חליפות קוטר 4 מ'               מתנפח מלחמת כריות חווייתי !! 6*4 ג' 3
רק 400 ש"ח !!                                                        רק 400 ש"ח !!                                            רק 400 ש"ח !!


אקולייזר -מתקן מתנפח משיכה טירת קפיצות לקטנים / מתנפח לפעוטות

אקולייזר - מתנפח משיכה אתגרי                          טירת קפיצות 3*3 ג'3
5*5 ג' 2.5 רק 400 ש"ח !!                                      רק 300 ש"ח !!


מגלשת מים מגלשת קצף מגלשה לבריכה
      מגלשת מים  12 מטר                            מתקן מתנפח -מגלשת קצף 8/9 מ'                מגלשה לבריכה -אורך 5.5 רוחב 3 מ'
     גובה כללי 3 מ'-גובה גלישה 2 מ'                            גובה גלישה 1 מטר                          גובה כללי 3 מ',גובה גלישה 2 מטר
                רק 500  ש"ח !!                                                  רק 399 ש"ח!!                                               רק 499 ש"ח !!! בריכה מתנפחת גשר צף למים | גשר צף | גשר צף לבריכה מגלשת מים | מגלשת קצף | מיגלשת מים
    בריכה 5*5-ג' 0.70 רק 499 ש"ח  !!            גשר צף למים אורך 10 רוחב 1.5 מ'                       מגלשת מים 10 מ' אורך
                                                                                       רק 399 ש"ח !!                             גובה כללי 3 מ',גובה גלישה 2 מ' ר'2.5 מ'
                                                                                                                                                            
רק 450 ש"ח !!

הלהיט של הקיץ !! למה לקנות בריכה בשביל אירוע אחד ולעמוד להרכיב אותה 3 שעות ? כשאפשר להשכיר בריכה מתנפחת תוך חצי דקה !!
-מעולה למסיבות רווקים/רווקות,אירועי חברות ומסיבות לנוער ולילדים ! 
רק 499 ש"ח !! מהרו להזמין ! המלאי מוגבל !!

 רוצים לראות עוד 
מתנפחים רטובים
? רוצים בריכה מתנפחת ?
מגלשות מים,מגלשת קצף או מתנפחים לבריכה
? צפו בסרטונים ! לחצו כאן !
   
                      

                               
        איך זה עובד? פשוט,קל ומהיר !! 

1.בחרו מתקן מתנפח מהתמונות או מהוידאו למטה (המידות מופיעות מתחת לתמונה),

2.בואו עם רכבכם * למחסננו שבאזור בנימינה,(אפשר גם שנוביל עבורכם בתוספת**),

3.קבלו גם משאבה חשמלית שמנפחת את המתקן תוך דקה !!! (צריך חשמל קבוע) וזהו..תתחילו לחגוג!!שימו לב- נוכל להציע לכם גם-הפעלות לילדים,בובות ענק,דוכני מזון ועוד..-הובלה חינם בהזמנת הפעלה לילדים !!


* לידיעתכם-המתנפחים נכנסים ברכב מסחרי / טנדר / נגרר או ברכב פרטי שהינו בעל דלת חמישית המתרוממת עד למעלה (לא בגאז') / סטיישן/ ג'יפ  . יש גם מתנפחים שמתקפלים קטן ונכנסים במושב האחורי ברכב הפרטי : צפו בתמונות למעלה של-טירת קפיצות וגלישה 2*3,טירת האבירים ומגלשת קצף 8/9 מטר. ( רק בבקשה לבוא עם מושב אחורי פנוי לגמרי..)

                                                        רוצים מתנפחים נוספים??

לחצו כאן ל-מתקנים מתנפחים לנוער  ,מתקנים מתנפחים לגילאי 1-5  וגם מתקנים מתנפחים רטובים

מעוניינים לקנות מתקנים מתנפחים לחצר  או מתקנים מתנפחים יד 2 לקנייה לחצו על הקישורים !!          הזמנתם? בשעה טובה. רוצים תוספות מומלצות לאירוע שלכם ? לחצו כאן !
                   
אה..עוד משהו.אם מסיבה כלשהי לא תהיו מרוצים מהמתקנים ,(גם אחרי שהשתמשתם יום שלם!!),כל כספכם יוחזר בחזרה! (בלי "אם" ובלי "אבל"..) מאיפה הביטחון תשאלו..אלפי אנשים אינם טועים ולכן אנו היחידים בארץ שיכולים להבטיח לכם 100% הצלחה!


צלצלו עכשיו ל- מיקי דואק 052-2205454  

ניתן להוסיף לחגיגה גם- מפל שוקולד , ערכת בועות סבון ענקיות , מכונת בועות סבון , מכונת פופקורן , מכונת עשן , מכונת סוכר ,טאבון לפיצות ,גימבורי ועוד..
 
תמונות נוספות של מתקנים מתנפחים מאירועים שעשינו :
** המחירים אינם כוללים מע"מ.
** המחיר אינו תקף בחגים.
** עלות הובלה/החזרה : באיזור שבין חיפה לנתניה -300 ש"ח לכיוון.הובלה והחזרה 500 ש"ח.המחיר אינו כוללה התקנה וקיפול-תוספת קיפול/התקנה 150 ש"ח.
** השכרת המתנפחים הינה בכפוף לתנאי ההשכרה .
** איסוף המתנפחים יהיה החל מהשעה 8 בבוקר ביום האירוע ,והחזרתו עד השעה 8 בבוקר שלמחרת לכל המאוחר.(במידת האפשר ניתן יהיה לאסוף ערב קודם).

לשאלות נוספות והדרכה בוידאו -לחצו כאן לדף השאלות הנפוצות.
 
 
 

הזמנת מתקנים מתנפחים,הפכה להיות חלק מהנוף של כל אירוע שהוא. גם אם מדובר באירוע בריכה שאליו מזמינים בדרך כלל מתקנים מתנפחים רטובים או סתם יום הולדת שאליה בדרך כלל מזמינים מתקנים מתנפחים יבשים. יותר ויותר אנשים משכירים מתקנים מתנפחים בשל הידיעה כי התעסוקה לילדים מובטחת.

 

מתקנים מתנפחים - כללים חשובים בהזמנה


מניסיוני בתחום כבר שנים רבות ריכזתי מספר כללים חשובים בהשכרת מתקנים מתנפחים.
  • כמו כל דבר בחיים נסו קודם כל לקבל המלצות ממקור ראשון על אותו מפעיל מתקנים מתנפחים>.
  • מניסיוני כמו שהאדם נשמע כך תיראה גם עבודתו. מפעיל מתקנים מתנפחים אחרי מספר שנים נשחק בעבודתו כמו בכל מקצוע. לא תרצו שיבוא אליכם מישהו ששחוק עקב הרמה מאסיבית של מתקנים מתנפחים במשך 15 שנה.
  • נסו לזהות נמרצות,התלהבות ושמחה. בעל מקצוע טוב זה בעל מקצוע שאוהב את העבודה שלו. תסמכו על האינטואיציה הראשונית שלכם. לרוב זה עובד.
  • בקשו כתובת אתר של מתקנים מתנפחים שבבעלותו. נסו להתרשם מהשפה הכתובה באתר, מתמונות מתקנים מתנפחים ,רצוי שיהיה באתר גם סרטונים של מתקנים מתנפחים, כך שתראו ממש כמו במציאות איך המתקן נראה.וכן נסו להבחין אם אלו תמונות של מתקנים מתנפחים שהועתקו מאיפה שהוא או שהן צולמו מאירועים אמיתיים.
  • אין אתר ואין תמונות של מתקנים מתנפחים משפטים כמו האתר בדיוק בבנייה, או בדיוק אנו משפצים אותו..אמורים וצריכים להדליק נורה אדומה .
    למרות הכל הבחור נשמע לכם ? אין בעיה! שישלח לכם תמונות במייל של מתקנים מתנפחים. הרי לא תרצו חתול בשק ...

צפו במתקן ההפל אותי-שתי במות מוגבהות הניצבות במרכזו של מתקן קפיצה גדול ופרט לקפיצה הילדים מתחרים ביניהם על הפלה מהבמות באמצעות מוטות העשויים מספוג.משעשע וחווייתי!!
 

מתקנים מתנפחים - מספר יצרנים מצומצם

 

מתקנים מתנפחים בעבר היה נחלתם של מספר קטן מאוד של יצרנים שהיו מייצרים מתקנים מתנפחים בעבודת יד איטית וארוכה עם מכונות מיושנות.בשלב מאוחר יותר נפתח השוק למספר מצומצם ביותר של יבואני מתקנים מתנפחים אשר ייבאו זאת ממספר קטן של מדינות המייצרות מתנפחים אלו כגון:ארצות הברית ואנגליה. כיום, שנים אחרי שהחל יבוא מתקנים מתנפחים הראשון לארץ,ישנם מספר יצרנים אשר עובדים עם ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם אשר יכול לעמוד בביקוש הרב ל מתקנים מתנפחים.מצב זה הוביל לירידה רבה במחירים ואפילו ליצור מצב שבו אפילו כל משק בית אשר מעוניין שבביתו יוצבו מספר מתקנים סתם בשביל שתהיה תעסוקה לילדים. ירידת מחירי מתקנים מתנפחים הובילה לשגשוג בענף זה ולפתיחה של מספר גדול של עסקים שהתמקצעו בתחום זה. תוודאו שמציעים לכם מתקנים מתנפחים המיוצרים בארץ או בארה"ב אך לא בסין.מתקנים מתנפחים סינים אולי נראים גדולים אך בפועל הם עשויים מחומר דק יחסית וזה בעייתי.מי שיגיד לכם לא לדאוג... תדאגו.. הרי הסינים יודעים לחקות ה-כ-ל אך האיכות היא ירודה למדי בכל המוצרים שלהם.

עוד כללים שכדאי לשים לב ניתן לקרוא בעמוד השכרת מתנפחים.

מתקנים מתנפחים – הפתרון הכי טוב למסיבות ילדים

 

אין כמו חיוך של ילד.. אנו מוכנים לעשות כמעט הכל בשביל אותו חיוך שאומר "תודה".

השכרת מתקנים מתנפחים למסיבה של הילד שלנו,מסתמנת כפתרון הטוב ביותר .כמו שאתם יודעים מפעיל לאירוע,זה עניין של מזל,אלא אם כן קיבלתם ממש המלצות חמות והמחיר אינו בשמיים.

במתקנים מתנפחים,ההצלחה כמעט בטוחה.כל מה שצריך זה לבוא לקחת את המתקן מאותו בעל חברת מתקנים מתנפחים או לדאוג שהוא כבר יביא לכם אותו ומכאן הילדים לא יפסיקו לקפוץ ולהשתולל עד שממש לא תנתקו את הכבל מהחשמל..

אותם מתקנים מתנפחים גדולים וצבעוניים הפכו להיות פריט חובה בכל מסיבה ולפעמים גם אם יש מפעיל בסביבה.לגבי בטיחות המתקנים המתנפחים,אל דאגה-במקרה שהיצור הוא יצור מהארץ שעומד בתקנים המחמירים ביותר  או יצור מאירופה או ארה"ב,אז אין מה לדאוג.לגבי מתקנים מתנפחים שיוצרו בסין...יש מקום לדאגה.המתקנים המתנפחים הסיניים פשוט אינם עומדים בתקני הבטיחות ואינם מיועדים לשימוש מסחרי,אלא לשימוש ביתי בלבד.אלה שמשכירים את המתקנים הללו חוטאים ומחטיאים-לתשומת ליבכם.

 

מתקנים מתנפחים – אין  ילד שיעמוד בפני אטרקציה שכזו..גם מבוגרים..

 

הוכח כבר שמתקנים מתנפחים,משפרים גם את המוטוריקה של הילד וגם את היציבות שלו,כך שמעבר לכל נושא ההנאה,יש לכך גם השלכות חיוביות נוספות.האמת שמתקנים מתנפחים איכותיים,מתאימים גם למבוגרים.כבר קרה לי לא פעם ששכרו ממני מתקנים מתנפחים למסיבת רווקות,רווקים ואפילו לחתונות.

אני תמיד רואה את ניצוץ הקנאה בעיני ההורים שאומרים בלב "אח שהייתי ילד זה לא היה.." אבל ברגע שהילדים זזים מהאזור,הם די מרשים לעצמם להשתולל לא פחות והרי זה מבורך.כולנו ילדים ככלות הכל..מאותו רגע הם מתנתקים מכל טרדות היום והמחשבות של מה יגידו וכו'' ומרשים לעצמם לשחרר את כל האנרגיה על המתקנים המתנפחים ואילו הילדים לאחר שעתיים אינטנסיביות כאלו יישנו בלילה כמו בספרים...גם אתם..לילה טוב ומזל טוב..מיקי דואק-חמישה בלונים.קום-השכרת מתקנים מתנפחים והפקת אירועים

ברשותנו מתקנים מתנפחים ,מתנפחים ליום הולדת מתקנים מתנפחים לבר מצווה , מתקנים מתנפחים לנוער או מתקנים מתנפחים לילדים צפו גם בתמונות מתקנים מתנפחים לבריכה .

תגיות: 
השכרת מתקנים מתנפחים , השכרת מתקנים מתנפחים ליום הולדת , השכרת מתקנים מתנפחים בצפון , השכרת מתקנים במרכז , מתקנים מתנפחים בחיפה , מתקנים מתנפחים בקריות , מתקנים מתנפחים לילדים , מתקנים מתנפחים לנוער , מתקנים מתפחים ליום הולדת , מתקנים מתנפחים בצפון , מתקנים מתנפחים במרכז , מתנפחים ליום הולדת , מתנפח ליום הולדת .
לייבסיטי - בניית אתרים