שלום לכל החוגגים!!

כאן תמצאו את המתנפחים המבוקשים ביותר לנוער ולמבוגרים במחיר הזול בארץ!!


צפו בתמונות של מתקנים מתנפחים לנוער שהילדים הכי אוהבים:

פשוט ומהיר !!

בחרו מתנפח לנוער מבין התמונות,התקשרו להזמין ובואו לאסוף במחיר שחוסך את מחיר ההובלה,ההשגחה וההתקנה שהיא ממש לא סיפור בכלל.
במידת האפשר ,תאמו איתנו ותוכלו להגיע גם ערב קודם לאסוף ולא רק ביום האירוע.צפו במספר קטעי וידאו של חלק מהמתנפחים :

       
           גלדיאטור (הפל אותי) 8*4              מבוך אתגרי+מגלשת דינוזאורים           קיר טיפוס 5.5 מ' גובה

   אה.. ועוד משהו.אם מסיבה כלשהי (אפילו סתם) לא תהיו מרוצים,כל כספכם יוחזר במלואו ובמזומן (בלי "אבל" ובלי "למה").מאיפה הביטחון תשאלו? מוצרים מצויינים ואלפי לקוחות מרוצים.זו הסיבה.
                  

רוצים מתקנים נוספים או אחרים?יש לכם עוד שאלות?
כנסו לדף השאלות הנפוצות או צרו עימנו קשר במייל או בסלולרי 052-2205454-מיקי דואק (-:יכול להיות שתתעניינו גם ב- מתקנים מתנפחים , דוכני מזון , אירועי חברות וימי כיף , אטרקציות נוספות לאירוע שלכם

* המחירים אינם כוללים מע"מ.
* המחיר אינו תקף לחגים.
* המחיר מתייחס ללקיחה עצמית ממחסנינו.-אפשרות להובלה בתוספת.

** השכרת המתנפחים הינה בכפוף לתנאי ההשכרה .
** איסוף המתנפחים יהיה החל מהשעה 8 בבוקר ביום האירוע ,והחזרתו עד השעה 8 בבוקר שלמחרת לכל המאוחר.(במידת האפשר ניתן יהיה לאסוף ערב קודם).


ברשותנו מבחר רחב של מתקנים מתנפחים לנוער ולמבוגרים.מתקנים מתנפחים שכאלה הם חוויה אמיתית לכל גיל ולא רק לילדים.האמת היא שברוב המסיבות אני רואה את מבטי הקנאה של הנוער הצעיר במתקנים מתנפחים של הילדים,ואני אומר..למה רק לילדים?הגיל פה ממש לא משחק תפקיד ואם יש מסיבה ויש שם בני נוער,אז קדימה ,תדאגו גם להם והזמינו מאיתנו מתקן מתנפח לנוער שישמח אותם מאוד ויהפוך אירוע משעמם מבחינתם,לאירוע שהם לא ישכחו..
 
לייבסיטי - בניית אתרים