מונה:לאתר מותאם לנייד !

 

הפעלה לברית-10 הכללים החשובים ביותר להזמנת מפעיל לברית
מזל טוב..
אז זהו..בשעה טובה הבייבי הקטן שלכם יצא לאוויר העולם ולאחר חודשים רבים של ציפייה והיערכות ולאחר שכבר הכל מוכן,צריך לחשוב על אירוע ברית או בריתה.
בין אם זה ילד ראשון או לא,יש מס' דברים שהייתי רוצה להפנות את תשומת לבכם אליהם,כדי שלא תזרקו סתם כסף.
 
בתור אחד שעושה הפעלות לברית במשך שנים כבר,אני שם לב מאירוע לאירוע,איפה הדברים שאפשר לחסוך ואיפה כדאי לשים דגש ואיפה לא.
שווה קריאה-להלן 10 הכללים לבחירת מפעיל לברית –
 
  1. הדרך הטובה ביותר להשיג מפעיל טוב לברית הוא ע"י המלצה מחברים.נסו להיזכר אם הייתם בתקופה האחרונה באיזה אירוע ברית שהיה שם מפעיל.אם כן נסו להשיג מבעלי האירוע את אותו מפעיל.ככה לא תצטרכו להמר ולקוות שיהיה טוב.
  2. במידה ואין לכם המלצות,אל תחפשו דרך דפי זהב או שבועונים מקומיים.חפשו אך ורק באינטרנט.בד"כ מילות החיפוש הרלבנטיות יהיו-מפעיל לברית,הפעלה לברית,ליצן לברית או הפעלות לברית.נסו להתמקד אל תחפשו מושגים רחבים כמו הפעלות,מפעילים וכד'.
  3. מצאתם כמה אלטרנטיבות?מצוין! כעת,תראו שלאותו מפעיל יש גם אתר ברור שיפרט לכם מיהו בכלל אותו מפעיל לברית.
תראו שיש עליו המלצות .עדיף לא בכתב אלא בוידאו.אלא אם כן זה מגובה בכתובות,אימיילים וטלפונים של אותם ממליצים.גם אם תבחרו לא להתקשר אליהם,תדעו שלפחות זה לא סתם איזו המלצה מצוצה מהאצבע שאחותו כתבה לו בשם בדוי..
נסו לראות קטעי וידאו מההפעלה,תמונות מאירועים והכי חשוב נסו להתרשם מחביבות המפעיל בטלפון.לרוב,מישהו בלי חשק או בלי הרבה היצע יישמע "רדום" או הססן בטלפון.
  1. נראה לכם שאותו בחור נשמע רציני,מצחיק וזורם איתכם?רגע לפני ההזמנה,תשאלו אותו אם הוא מביא הגברה.שלא יסתמך על ההגברה של האולם.לפעמים האולם רוצה על זה תוספת וחבל.רוב המפעילים באים עם הגברה משלהם.
* טיפ-ישנם בעלי אולמות קשוחים,שרוצים,משום מה, מעבר לאלפים הרבים שתשלמו להם,עוד 400 ₪ על מוסיקת רקע (לא תקליטן)-קצת חוצפה! לכן,בקשו מאותו מפעיל שהזמנתם להשתמש בהגברה שלו לטקס (אם אתם עושים) וגם למוסיקת הרקע . (מפעיל לברית טוב ובעל ניסיון יכול להסתדר גם בלי הגברה או עם הגברה חלופית –לרוב מביאים לגיבוי).
ליצן לברית מנוסה,לא יביא לכם הגברה של תקליטן.אלא משהו סטנדרטי שיתאים למידות האולם ולא יעשה רעש ומהומה באולם.בסה"כ הפעלה לברית צריכה להיות משעשעת ומהנה לילדים אך לא לצרוח בקולי קולות בכל האולם.ההורים רוצים את השקט שלהם,כך שיוכלו לדבר ולשמוע את מוסיקת הרקע בנחת.
  1. רצוי מאוד שאותו ליצן לברית יביא איתו גם איזו מחצלת לישיבה של הילדים.כסאות זה לא הכי נוח לילדים.מה גם שאי אפשר לשים יותר מדי בלי שזה יסתיר אחד לשני.חוצמזה,זה גם נראה יותר טוב וחמים וגם אתם לא צריכים להתחיל לדאוג לכל מיני אביזרים.אתם באים ליהנות מהאירוע ולא לעבוד...
  2. אטרקציות נוספות לברית הן מבורכות,אבל לא כולן.מתקן מתנפח אחד או שניים יעשו את העבודה יופי.קעקועים או מכונת סוכר (הילדים לא אוהבים את כל עוגות הפרווה למיניהן וגם להם מגיע קינוח ובד"כ התוספת בעלות היא שולית).בד"כ מתנפחים באים כתוספת להפעלה או מיועדים לקטנטנים ממש (שנתיים ומטה) שלא משתפים פעולה או לנוער מעל גיל 11 (אם יש ).
  3. ודאו שאותו מפעיל לברית שלכם יגיע לפחות חצי שעה לפני ושלא יעשה לכם התקפת לב וישאיר אתכם עד הדקה ה-90 במתח ועם מחשבה שאוטוטו ירוצו לכם באולם 20 ילדים חסרי מעש.
  4. למרות שבעלי האולמות יודעים שברוב האירועים יש הפעלה לברית,עדכנו אותם.לחלק מהם יש דרישות כמו-ביטוח למתקנים המתנפחים,ביטוח צד שלישי למפעיל (ודאו שיש למפעיל) וגם שיקצה מקום להפעלה ולא שברגע האחרון תתחילו להזיז שולחנות וכסאות.
*חשוב-במידה ומזמינים מתקנים מתנפחים יש לראות לפני זה את המתנפחים ולוודא את מידותיהם והכי חשוב גובה המתנפחים שלרוב מתנגשים בשנדאלירים (איזו מילה יפה..)
9.   רצוי מאוד שהמפעיל לא יבוא פתאום ויתחיל את ההפעלה אלא יתחיל עם קבלת פנים לאירוע      
על מנת שכל ילד יקבל את תשומת הלב שלו (סה"כ הם מגיעים לבד ובטפטופים) כדי שיהיה לו זמן "להפשיר" עד ההפעלה. אם זה לא ילד ראשון שלכם ויש עוד אחים חשוב ביותר שהם יראו קטעים או תמונות של אותו מפעיל או ליצן לברית שהזמנתם כדי שיתחברו אליו עוד לפני האירוע וכך יוכלו להתחבר אליו בקלות ומתוך ציפייה לאירוע שהם ייקחו בו חלק פעיל ומרכזי.
ודאו שהמפעיל ישים את האחים במרכז ההפעלה גם כדי להוריד את הפוקוס מהתינוק החדש אליהם וגם כדי להוריד את מפלס הקנאה.אני ממליץ להגיד להם שהפעיל מגיע במיוחד בשבילם ובשביל החברים שלהם.
  1.  הפעלה לברית בד"כ מקיפה את כל זמן האירוע,אחרת בסיום ההופעה הילדים יתחילו לבלגן את האולם משעמום.ושנית ודאו עם אותו מפעיל לברית שהבאתם שהוא עושה הפסקה בסביבות המנה העיקרית לכולם יחד,אחרת במשך כל זמן ההפעלה הילדים יילכו ויחזרו עם אוכל.
*המלצה אישית שלי,אם אפשר לארגן לילדים אוכל בשולחן אחד,הם ייהנו שחבל על הזמן לאכול יחד.
 
זהו בערך,יש עוד טיפים אך אלו הם המרכזיים שבהם.נסו להקפיד על טיפים אלו כשאתם מדברים עם מפעילים שונים,וככה תהיו מכוסים מכל הבחינות.מניסיוני העשיר בתחום אלו הם הדברים החשובים ביותר.
 
אז בקיצור,שיהיה לכם,המון מזל טוב ותיהנו מהמתנה היקרה שנולדה לכם.
אה..כן..ושתישנו טוב בלילה..וגם אם לא..זה בסוף עובר..
 
לכל שאלה תוכלו להתקשר מתי שרק תרצו,
מיקי דואק-חמישה בלונים-אירועים לילדים ומתקנים מתנפחים
052-2205454
 
 

 

לייבסיטי - בניית אתרים