הפעלה לברית          
 

 ברוכים הבאים לאתר הנבחר ביותר לשנת 2016/17 בתחום הפעלה לבריתות


הפעלות
   קבלת פנים לברית עם בובות ענק                  חיבוקים בקבלת הפנים                       הזוג המאושר עם בובת הענק                     קבלת פנים עם ילדי המשפחה


           תמונות שיישארו לתמיד                    קבלת פנים עם בלוני צורות                  קבלת פנים לברית:ליצן+בלוני צורות           גם לגדולים מגיע יחס.

                                                  
                 משפ' קלמברג -אולמי uptown פ"ת                                                       משפ' פדות הנפלאים-הטירה בגעש


מפעיל לברית


בשעה טובה התווסף בן או בת למשפחה ועכשיו אתם רוצים לחגוג ברית או בריתה אבל...

יש לכם לא מעט ילדים באירוע ולא מתאים שיסתובבו סתם חסרי מעש סביב השולחנות,יטרידו את ההורים באוכל או במקרה הגרוע יותר שפשוט יירדמו..?


רוצים מישהו שיעסיק את כל הילדים בצורה נהדרת ושכל האורחים ישבחו אתכם על זה שדאגתם להפעלה לילדים ושהם יהיו חופשיים לאכול ולדבר ?

יש לנו תכנית מקסימה ונהדרת לאירוע שלכם עם ניסיון של שנים בהפעלה בבריתות.

פירוט ההפעלה ממש מתחת בליווי סרטונים,תמונות והמלצות.

התכנית לברית/ה שלכם כוללת:

קבלת פנים-עם בובת ענק (בסגנון דיסני) בגובה 2 מ',או כל דמות חייכנית וצבעונית אחרת שמקבלת את כולם כולל המבוגרים.(אפשר להוסיף גם קעקועי נצנצים).כ-שלושת רבעי שעה עד שעה, (שזה הזמן שלוקח בד"כ לרוב האורחים להגיע) כשהמטרה היא גם לקבל את כל הילדים שבעצם באים בנפרד ולא ביחד ולתת לכל ילד את המקום שלו.גם לא "ליפול" על הילדים ישר עם ההפעלה (צריכים "להפשיר"..). 

* אם יש ילדים שחוששים מהבובה אפשר להחליף אותה לדמות ליצן מצחיקה (ללא איפור), או משהו בלבוש כמו יובל המבולבל שעושה כל מיני טריקים,קסמים,בלונים וקטעים מצחיקים בכניסה, או שתסמכו עליי שהגישה המיוחדת שלי והניסיון שלי בבריתות,ברוב המקרים,יוציאו מילדכם את החשש מבובות והוא יתרגל אליי תוך גג 15 דקות.

אפשר גם לוותר על קבלת פנים ולגשת ישר להפעלה,אם כי לדעתי יש לה חשיבות רבה,כי היא שוברת את הקרח גם עם הילד שלכם (אם יש-וככה הוא לא "נדבק" לכם לרגליים..),וגם עם הילדים הביישנים יותר. מעבר לזה,מן הסתם,הילדים לא באים בבת אחת וככה הם מסתובבים איתי ולא משתעממים בשולחן לבד בזמן שההורים שלהם מדברים עם דודה יפה והדוד מאיר מעפולה שלא ראו כבר שנתיים..

** טיפ-אם יש לכם ילדים גדולים יותר שלכם כלומר: האחים גדולים יותר של הרך הנולד,אז אני שם בדיוק בשבילם ,ובשביל לתת להם את המקום המיוחד שלהם באירוע. בעיקר כדי שירגישו שהם במרכז ( כי הרי אתם עסוקים באורחים..) ואני בא בעצם למלא את תשומת הלב שהילד זקוק לה בעיקר ביום הזה.אני משתדל מאוד עד כמה שאפשר שהאח/אחים יהיו העוזרים שלי גם בקבלת הפנים (עם כל מיני אביזרים מצחיקים שאני מביא איתי ונותן להם) וגם במהלך כל ההפעלה-בקסמים,בחלוקת הבלונים,בבחירת הילדים למשחקים ועוד. 

*ניתן גם להוסיף מתקן מתנפח שמתאים לאולמות ומתאים לכמות ולגיל הילדים.(יש לנו מיגוון גדול של מתנפחים שניתן לבחור מדף המתקנים המתנפחים).את המתנפח אני מדליק כבר בהתחלה וככה הילדים כבר מתחילים "להכנס לעניינים".ואפשר לשלב גם קעקועים לילדים (קעקועי נצנצים).
בשלב הפעילות אני בד"כ מוריד את המתנפח (אלא אם כן יש ילדים גדולים שלא משתתפים בפעילות והם יכולים לקפוץ במתנפח מבלי להפריע לפעילות).
אני מפעיל אותו שוב לאחר האוכל, ושוב בסוף הפעילות.צפו בוידאו לדוגמא מקבלת הפנים המשעשעת

(בד"כ האחים מצטרפים אליי עם אביזרים מצחיקים שאני נותן להם)

 לאחר שלב קבלת הפנים,אני מרכז את כל הילדים על מחצלת בשילוב עם כל האביזרים שלי באיזור שמקצה לנו האולם ומהווה מעין "איזור ילדים" ושם אני מתחיל ב-

הפעלה משגעת לילדים
הכוללת: מופע קסמים,מופע של בלוני צורות,מופע סטנדאפ לילדים מגלגל מצחוק,תחרויות מצחיקות,שירים,הפעלות,מיגוון אביזרים שאני מביא איתי כמו:אביזרי קסמים,מצנח,לימבו,בלוני צורות ועוד.

התכנית מלווה בהגברה ומוסיקה-בידורית-שאינה מפריעה כלל למוסיקת הרקע באולם,לתקליטן או לאורחים, ונשמעת אך ורק באיזור הקרוב לילדים ולא נשמע בשולחנות כלל. ההפעלה מתאימה למיגוון רחב של גילאים (משהו כמו גיל שנתיים-שנתיים וחצי ועד גיל 11-12 אפילו).במידה ותרצו אפשר לוותר בכלל על ההגברה והמוסיקה.

* טיפ-במידה והאולם לא יוכל לספק לכם מיקרופון לרב או לדברי תודה שתרצו לומר, לא תהיה שום בעיה להשתמש בהגברה שלי לצורך העניין.
                                              


.  
  מתקנים מתנפחים לקבלת הפנים        הפעלה לילדים לברית               מכונת סוכר,בובת ענק ומתנפח   מתקן מתנפח וקעקועים לקבלת הפנים


קבלת הפנים נמשכת כשעה,ההפעלה נמשכת עוד כשעה וחצי-שעתיים שזה בעצם כל הארוע וכך זה מונע מכל הילדים להסתובב באולם,להירדם על הכסאות או סתם להשתעמם ובעצם מעסיק אותם לאורך כל הארוע.

באמצע יש הפסקה לאוכל של המנה העיקרית.ניתן גם לבקש מהאולם לעשות שולחן מרכזי לילדים-כיף להם לאכול יחד,הם לא מתפזרים ולפעמים זה גם יותר זול במנות..בשלב זה אני מפעיל את המתנפח (במידה והזמנתם) עד שרוב הילדים מסיימים לאכול ובאים שוב להפעלה.ואפשר לשלב גם קעקועים אם תרצו.

לאחר ההפסקה אני ממשיך בעוד כמה קטעי הפעלה מצחיקים ולסיום אני מחלק בלוני צורות לילדים ואם תרצו,אפשר גם לחלק צמר גפן מתוק לילדים (שערות סבתא").

אם הזמנתם מתקן מתנפח,אני מפעיל אותו שוב בשלב זה עד שממש כולם כבר הולכים הביתה.והילדים מרגישים שהיה להם ממש קרנבל!


צפו במיקי מסביר הכל "בשידור חי" בהפעלה לברית האחרונה שעשינו -

צפו בהמלצות הנוספות הבאות:

   הפעלה לברית בגני כנען במושב נען      המלצה שחייבים לראות מכל הלב       

    

    הפעלה בטירה בגעש                           הפעלה בברית בתליה-תל יצחק       הפעלה לברית ב-nice bar

      


קטעים מההפעלה-


צפו בכמה דוגמיות מההפעלה בוידאו:
דגשים:

ההפעלה בברית עצמה מתאימה למיגוון רחב של גילאים ומותאמת לקבוצה כזו.מניסיון יש טווח גילאים רחב ואני יודע להתאים את עצמי לכולם. הפעילות עצמה משלבת

בתוכה הכל,והכל נעשה ביחד ולא בקטעים נפרדים,כך שכל אחד מוצא את העניין שלו בתכנית בכל רגע.

בד"כ הגילאים הרלבנטים הם מ-שנתיים +\- ועד 10.לפעמים גם הגדולים יותר באים כי זה מצליח להצחיק גם אותם, וגם כי משעמם להם עם "הגדולים"..

אם יש אחים גדולים,אני אדאג שהם יהיו במרכז ההפעלה וירגישו שזו ממש המסיבה שלהם..

טיפ!!- תוכלו להגיד להם שהמפעיל מגיע בשבילם במיוחד -..מה אכפת לכם ? זה יעשה להם רק טוב ויוריד מכם את הילד בקטע של הקנאה וגם יוריד את "ההידבקות" אליכם כל
האירוע..מניסיון.

כדאי גם ואפילו מומלץ, שתראו להם תמונות או וידאו שלי מדף ההפעלות כך כשאבוא הם כבר יכירו אותי (ואז,בעיניהם אני כבר סוג של מישהו מוכר מאוד...) לדעתי גם תסבירו להם שמיקי עומד להיות אצלם במסיבה ושהם יעזרו לי במהלך כל האירוע וכו' וכו' ותראו שהם יצפו למסיבה כאילו שזו ממש המסיבה שלהם.


 
שאלות נפוצות:

כמה זמן נמשכת ההפעלה? התכנית מתחילה ממש מקבלת הפנים ומסתיימת בערך בסוף מנה עיקרית-תחילת מנה אחרונה שזה בעצם כמעט כל האירוע..כשבאמצע הפסקת אוכל לילדים במנה העיקרית.

כמה מקום צריך? האמת שבכל גודל אני מסתדר ואני מתאים את אופי הפעילות למרחב הנתון.גם אם אין הרבה מקום באולם או שזו איזו מסעדה שעושים בה אירועים,מספיק

גם גודל של 3*3 בערך (כמו חדר סטנדרטי פלוס מינוס).צירפתי לכם תמונה מאחד האולמות של איזור ההפעלה פחות או יותר כדי שיהיה לכם מושג.

ברוב המקרים בעלי האולמות מתורגלים בזה ויודעים בדיוק איפה ההפעלה צריכה להיות וכמה מקום צריך.


 
                   במקום סטנדרטי (ברוב האולמות )                                                                   ובמקום קצת יותר גדול (ברחבת הריקודים)

מה עוד אפשר להוסיף ? קעקועי נצנצים לקבלת הפנים,מכונת בועות סבון שמוציאה אלפי בלוני סבון תוך 2 דקות,מתקן מתנפח,מכונת סוכר. יש עוד אבל זה העיקר.

תוכלו לראות המלצות בוידאו על ההפעלה וגם תמונות מאירועים שעשינו..

מתנפחים תוכלו לבחור בדף המתקנים המתנפחים.

טיפ!! המידות מצויינות בתמונות.תראו איזה שטח מקצה לנו האולם וגם הגובה חשוב.ועוד דבר תעדכנו את בעל האולם שאתם מביאים מתנפח.

בד"כ בסוף הברית אני שומע את המשפטים הבאים:

ההורים:"בוא'נה כל הכבוד לא ראינו אותך אבל בכלל לא הרגשנו את הילדים..סוף סוף הילדים לא הציקו לנו ויכולנו לאכול ולדבר בשקט..אפשר את הטלפון שלך ?.."

הילדים:"איזה כיף היה..אמא את יודעת שהוא היה מצחיק..כן, הוא עשה קסם ש.." (ופה כבר הם יוצאים מהאולם..)מאיפה אני כל כך בטוח שזה יצליח??? 17 שנות ניסיון בצוותי הבידור באילת וברחבי הארץ,אלפי מופעי ילדים בקניונים,קייטנות,בתי מלון ברחבי הארץ וגם ים של המלצות.

זהו..

תוכלו לשלוח לי מייל עם התאריך השעה והמיקום בארץ ואחזור אליכם עם הצעת מחיר או התקשרו אליי עכשיו

צלצלו למיקי 052-2205454

קבלו עוד כמה המלצות חמות שנשלחו לי במייל-

התקבלה תגובה חדשה לעמוד באתר שלך
29.8 מסיבת ברית במוסקט ראשל"צ 
מאת:
משפחת זיבת
דואר אלקטרוני:
hezid2@walla.com
ההודעה:
תודה רבה למיקי האלוף!!!
ששימחת אותנו בבריתה של ביתנו אגם
היה פשוט פגז!!!
הגענו אלייך ללא המלצה ואנו רוצים להמליץ עלייך בעניים עצומות ,אתה מעביר את האירוע לילדים בצורה מדהימה ומקצועית !!!!!
כל הילדים היו בהתלהבות,והשראת נחת להורים .
אתה אדם מוכשר ומקסים ביותר!!!
מאחלים לך שתמשיך להצחיק ולשמח משפחות!!
הצלחה בהמשך הדרך.
אוהבים אותך מאוד משפחת זיבת
אירוע שהתקיים בתאריך 29.08.14
במוסקט אירועים 


תאריך 20 ביולי 2012 18:17, מאת Nurit Ron <nurit.steiner@gmail.com>

נושא: מסיבת ברית 13.7 בקסנדו בפ"ת

מיקי שלום !!
הדבר הראשון שיש לנו להגיד לך זה תודה ענקית!!..
ב13 ליולי חגגנו לבננו הקטן מסיבת ברית, חיפשתי באינטרנט הפעלה שיכולה להתאים לנו ולהעסיק את הבן הגדול בן ה-4 ככה שהוא יהנה מהאירוע ושלא תהיה לו רגישות מיוחדת עם כל האירוע הגדול.
ראיתי את כל ההמלצות באתר שלך ואת הרבגוניות של העשייה שלך במהלך האירוע וידעתי שהגעתי לבן אדם המתאים.
החלטנו להשכיר את שירותך שיכלול גם הפעלה וגם מתנפח ושערות סבתא.

איתי הבן הגדול שלנו היה בעננים מהרגע הראשון שהגעת,הפעלת והמתנפח שנפתח ועד שהמסיבה נגמרה. היית איתו ודאגת שהוא ירגיש שהמסיבה היא סביבו,
היו לנו באירוע קרוב ל40 ילדים ויחד עם זה אנחנו המבוגרים לא הרגשנו בנוכחות שלהם..
אין הורה אחד שיצא מהאירוע ולא אמר כמה הילדים נהנו ושהיית חלק גדול מההנאה שלהם באירוע.
אני שולחת לך כמה תמונות ובאמת באמת תודה על הכול, עזרת לנו לחגוג בשמחה ובכיף ואמליץ לכל חברינו ולכל מכרינו עליך.אתה פשוט מקסים!!
בטוחה שנפגש בעתיד!

באהבה,
נורית רועי איתי וירין רון (-:


מאת: מאיה לפידות -נתניה- 23.8.10 10:28 במייל-maya.asaf@013net.net

נושא:מסיבת ברית 20.8 בטירה בגעש

מיקי שלום,
רציתי לומר לך תודה רבה מכל הלב על ההפעלה שעשית בברית של בננו בטירה בגעש.
נכנסתי לאתר שלך באינטרנט,ורק על סמך אינטואיציה ולאחר שיחת טלפון עימך וללא המלצות,סיכמנו כי תגיע לאירוע שלנו לעשות הפעלה כשהמטרה היתה שבננו הגדול בן השנתיים ו-4 חודשים (..) ירגיש חלק חשוב במסיבת הברית.
מסתבר שהאינטואיציה שלי טובה ולא מאכזבת.
באירוע לא ישבתי וראיתי את כל המופע אבל ,החשוב מכל,גם לא ראיתי את בננו הבכור שהיה צמוד אליך כל האירוע מתחילתו ועד סופו ולא האמנתי שמישהו בכלל יצליח להשיג את תשומת ליבו וזה אומר הכל !!!!!!!
הוא ישב על כסא גבוה עם גלימה ומקל,והרגיש כעוזר שלך מלא חשיבות והנאה. (ובערבים מאז הוא נהנה להיזכר ב"ליצן מהמסיבה"..)
חברינו ,שילדיהם התגלגלו מצחוק ממך,סיפרו שאתה מוכשר מאוד ולא הפסיקו לתת מחמאות על ההפעלה ושדאגת לכל פרט,לבדר אותם,לעניין אותם ואף דאגת שיאכלו...
30 ילדים ישבו מרותקים לאורך שעתיים וחצי.זה לא דבר של מה בכך.
תודה רבה ואין ספק שניפגש בהמשך הדרך,בימי הולדת ומסיבות ברית בעתיד.
תודה,תודה ושוב תודה.

אוהבים
מאיה,אסף,עידן ותומר לפידות-נתניה.


והנה עוד אחת-


בתאריך 27 באפריל 08:34, מאת odelya cohen <odelya.cohen@gmail.com>

"שמי אודליה וכאשר חגגנו לביתי בריתה חיפשתי תעסוקה לילדים הגדולים שיהיו באירוע כולל ביתי הבכורה בת ה -3
הגעתי לאתר של מיקי במקרה בחיפושיי באינטרנט וללא כל המלצה.
ההסברים באתר והתמונות עשו לי הרגשה טובה והחלטתי ללכת על זה למרות שכאמור ממש לא היו לי בטחונות שיהיה מוצלח.
בנוסף - כל מי שסביבי חשב שמפעיל זה מיותר, כי יהיו ממש מעט ילדים באירוע.
 
אבל...
בדיעבד אני אומרת בפה מלא ומחייך שהיה פשוט מעולה!
מיקי מקסים וחייכן, העסיק את הילדים (שבסוף היו לא מעט ומזל שמיקי הגיע..) 3 שעות מלאות בהנאה וצחוק מרובים.
הוא נתן לביתי בת ה-3 להרגיש שהיא מרכז העניינים והכי חשוב - הוא לעולם לא "יצא מהדמות" תמיד חייכן ונעים.
ואגב - כל מי שחשב בהתחלה שמפעיל זה מיותר חזר בו וממש התלהב ממיקי וממה שעשה עם הילדים!
 
תודה רבה רבה מיקי ונראה לי שזו תחילתה של ידידות ימי הולדת מופלאה (-: 
 
אודליה כהן"                                            
אודליה כהן - רון פרויקטים                                                                                        
פיתוח ישומי אופיס מתקדמים, התמחות באקסל
www.RonProjects.co.il  Odelya@RonProjects.co.il

ועוד אחת מהתנור..
         
 המלצה למיקי -מסיבת הודיה (זבד הבת) הפעלה לבריתה 23.11 דואר נכנס  info@5balonim.com x

אתי לביא 11:15 (לפני 28 דקות)

היי ב23.11 חגגתי ב"יוניק" בראשון לציון אירוע סעודת הודיה ערב, בריתה ללא ריקודים, לקחתי את מיקי להפעלה מתנפח ושערות סבתא, שיגעתי אותו בשאלות לפני כי אני מקפידה על הכל ובחרתי אותו על פני שמות ידועים מאוד בתחום ומסתבר שלרגע לא טעיתי.מיקי היה ממש נהדר! ואני שמחה מאוד בבחירה שלי, הילדים וההורים אהבו ,השתתפו וממש וצחקו.מהתרשמותי ולאור הקפדנות הרבה שלי בבחירה,אני יכולה בפה מלא לומר כי מיקי מתאים לכל מגזר,ולכל גיל ולכל כל כמות ילדים.. ( ומתנפח זה חובה לפחות באירוע שלי שהיו שם גם ילדים גדולים ). מיקי תודה רבה רבה ולהתראות בשמחות..בהצלחה 
נשלח מה-iPhone שלי

‏‎Merav Greenberg‎‏ - שונס אירועים - מתחם ביל"ו 
יום ‏30 יוני‏ בשעה ‏13:21‏
מיקי המקסים, תודה רבה על ההפעלה בארוע שלנו. נדהמתי לראות את השתתפות הילדים בהנאה מרובה, אפילו הילד הכי סגור וביישן הצטרף ונהנה בלי סוף! שיחקת אותה בענק, כולם לא מפסיקים לדבר עליך! ...תודה רבה !!!

נטלי קופרמן-שמש אדומה ראשון לציון.
יום שישי 10.6 בשעה 13:01

התקבלה תגובה חדשה לעמוד באתר שלך מאת:נפתלי ונטלי קופרמן
דואר אלקטרוני:nataly.snir@gmail.com
עשינו מסיבת ברית, בשמש אדומה בראשלצ, מיקי היה מעולה מכל הבחינות, הילדים היו מרותקים בהפעלה וההורים היו בהלם מהשקט שקיבלו.... והמתנפחים היו מצויינים. מיקי היה סבלני, אכפתי וידע להעצים הילדים. ממליצים על מיקי בחום! משפחת קופרמן.

 

נשמע לכם שזה יכול להתאים גם לכם ? חייגו עכשיו למיקי 052-2205454 ואשריין עבורכם תאריך להפעלה שלכם.

יכול להיות שתתעניינו גם ב- מתקנים מתנפחים , דוכני מזון , אטרקציות נוספות לאירוע שלכם

שיהיה לכם המון מזל טוב מכל הלב

אה...וגם הרבה לילות עם שינה..

מיקי (-:
לייבסיטי - בניית אתרים